Prasideda „Eurovizijos“ nacionalinė atranka: pirmoje laidoje kris pusė dalyvių

 • Teksto dydis:

Šį šeštadienį, sausio 11 d., prasideda „Eurovizijos“ nacionalinė atranka „Pabandom iš naujo!“. Pirmojoje laidoje, kurią transliuos LRT TELEVIZIJA, pasirodys 12 grupių ir atlikėjų: „Gossarium“, „Baltos Varnos“, Justinas Lapatinskas, Aistay, Petunija, Lukas Norkūnas, Donata Virbilaitė, Andy Vaic, Aika, MEANDI, Monika Marija, Gabrielius Vagelis. Su šešiais iš jų, sulaukusiais mažiausio žiūrovų ir komisijos įvertinimo, bus atsisveikinta.

Laimėtoją bendrai išrinks televizijos žiūrovai ir komisija, kurios penki nariai keisis kiekvienos laidos metu. Pirmosios laidos metu dainas vertins populiariosios ir džiazo muzikos atlikėja, dainų autorė, vokalo dėstytoja Giedrė Kilčiauskienė, muzikologas, laidų vedėjas Darius Užkuraitis, muzikos kūrėjas, prodiuseris, LATGA atstovas komisijoje Leon Somov, pianistė, žurnalistė, kultūros laidų ir renginių vedėja Gerūta Griniūtė ir muzikos agentūros „M.P.3“ vadovas, prodiuseris Vaidas Stackevičius.

Kaip balsavo komisijos nariai, žiūrovai pamatys tik laidos pabaigoje – taip siekiama, kad komisijos vertinimai nedarytų įtakos žiūrovų balsavimui. Šiemet taip pat keičiasi kūrinių komentavimo tvarka. Atrankos laidose didžiausias dėmesys bus skiriamas patiems dalyviams ir jų prisistatymui. Komisija stebės pasirodymus ir juos vertins atskiroje patalpoje, o savo apibendrintus pastebėjimus pateiks tik keliuose intarpuose laidos metu.

Balsuoti už labiausiai patikusią dainą žiūrovai galės skambindami arba siųsdami trumpąsias žinutes telefono numeriu  1669 (vieno skambučio ar žinutės kaina – 0,60 euro). Nacionalinės atrankos rengėjai primena, kad iš vieno mobilaus telefono numerio per vakarą bus galima atiduoti daugiausia penkis balsus. Už žiūrovų skambučius ir trumpąsias žinutes surinktų lėšų dalis, kuri tenka LRT, bus skirta nacionalinę atranką laimėjusiam atlikėjui ar grupei.

Siekiant neskatinti telefoninio balsavimo varžybų, žiūrovų balsavimo rezultatai taip pat bus skelbiami tik laidos pabaigoje. Žiūrovų balsavimą visų nacionalinės atrankos laidų transliacijų metu stebės nepriklausomi stebėtojai.

„Eurovizijos“ nacionalinės atrankos „Pabandom iš naujo!“ scenoje pasirodys 36 muzikos atlikėjai ir grupės. Kas iš jų atstovaus Lietuvai „Eurovizijoje“, vyksiančioje gegužės 12–16 dienomis Roterdame (Nyderlanduose), paaiškės vasario 15 dieną nacionalinės atrankos finalo metu.

Šių metų „Eurovizijos“ nacionalinę atranką ves LRT laidų vedėjai Gabrielė Martirosian ir Giedrius Masalskis bei dainininkė Ieva Zasimauskaitė, 2018 m. atstovavusi Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse.

Iš viso bus parodytos šešios laidos – trys atrankinės, dvi pusfinalių laidos ir nacionalinės atrankos finalo laida. Atrankinės laidos yra filmuojamos likus kelioms dienoms iki jų transliacijų. Žiūrovų balsavimas vyksta tiesiogiai, laidos per LRT televiziją transliacijos metu.

Pirmosios laidos „Pabandom iš naujo!“ transliacija – sausio 11 d. 21.00 val. per LRT televiziją.NAUJAUSI KOMENTARAI

klaikuma

klaikuma portretas
nera nei muzikos,nei dainos nei vokalo.Apranga bomzai gatveje geriau apsirenge vaiksto ,negu atrankos dalyviai apsirenge.

Buves muzikants

Buves muzikants portretas
Cia bereikalingos pastangos.

Kam tos atrankos

Kam tos atrankos portretas
Iš karto siūskit tą gluše Meškiną ir bus o'kei. Europa savaite juoksis
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių