R. Ščiogolevaitė: žmonės nelabai įsivaizduoja, ką man teko patirti

 • Teksto dydis:

Viena garsiausių Lietuvos scenos atlikėjų, kurios talentu ir balsu nesuabejotų niekas, Rūta Ščiogolevaitė praėjusiais metais išgyveno šeimos dramą.

„Dažnai pasigirsta: pati kalta, reikėjo galvoti, tu, ką, nematei? Ir gyvenimo patirtis rodo, kad tai, ką mes galvojam, kad mes nepadarytume, tik laiko klausimas, kada atsitiks tau. Šitą pamoką aš turėjau daug kartų gyvenime. Viskas, ką aš gyvenime sakiau: „Man tai jau niekada“, tai visus savo „niekada“ gavau tiesiai sau į veidą,“ – LNK laidoje „Bus visko“ šį antradienio vakarą, 20 val., prisipažins R. Ščiogolevaitė.   

Rūta atvirai papasakos apie tai, kaip jautėsi tuomet, kai, neduodama jokio komentaro, sulaukė visuomenės dėmesio bei įvairiausių interpretacijų: „Yra toks įsivaizdavimas: jei tu nenorėsi, apie tave niekas nerašys. Ir tai yra netiesa. Toks naivus požiūris. Ir tada skauda. Nes yra žmonių, kurie įsivaizduoja, kad tu iš tokių dalykų galėtum darytis reklamą. Mane rimtai tokią šlykščią mato? Visais laikais žmonės skyrėsi, bet šiais metais viskas taip skaudžiai priimama arba net išjuokiama, tarsi čia kažkoks žaidimas. Tu suvoki, kad tave stebi ir iš tavęs dažniausiai net juokiasi. Žmonės nelabai įsivaizduoja, ką man teko patirti. O ką jau kalbėti, kad sumaišo, kiek turėjau santuokų ir vyrų“. 

Viskas, ką aš gyvenime sakiau, man tai jau niekada, tai visus savo niekada gavau tiesiai sau į veidą.

Prieš mėnesį garsiai atlikėjai gimė penktas kūdikis. Ir viskas jos gyvenime įvyko vienu metu, milžiniškos dramos persipynė su iš dangaus siunčiamais stebuklais. Ką reiškia vienai auginti penkis vaikus?

„Atsimenu, kai auginau savo pirmą vaiką, domėjausi, skaičiau literatūrą apie vaikų auginimą ir galbūt net didžiavausi savimi kaip mama. Bet dabar esu visiškai kitoks žmogus. Aš taip savimi nusiviliu. Taip skausmingai į tai reaguoju. Paguldžiau vaikus ir galvoju, o, Dieve, aš juos ten stramužinau: dabar pasikeisk patalynę, dabar išsimaudyk, dabar eisim valyti dantų, eikit miegot ir nebeišlipinėkit iš lovos...  Ir per visus rūpesčius aš jų net neapkabinau šiandien. Koks siaubas, kokia aš motina! Bet suprantu, kad dabar sunkus etapas, daug mažų vaikų, daug rūpesčių ir tu nuo to nepabėgsi. Gyva neužsikasiu“, – sako Rūta.

Kokių laiškų Rūta gavo iš nepažįstamų žmonių, pasigirdus žiniai apie jos šeimynines problemas? Ką šiandien galėtų patarti tokio paties likimo moterims? Laidoje – atviras ir nuoširdus interviu su garsia Lietuvos dainininke.NAUJAUSI KOMENTARAI

Jurgita

Jurgita portretas
Žinot, tos, kurios niekada neauginot nei vieno vaiko-karvės neraliuotos, net nenumanot kaip tai sunku. Ši moteris augina, beje pati, net 5 vaikučius. Taip augina, auklėja ir myli. Gal nepasisekė su sutuoktinių, bet vaikai svarbiausia. O būtent ji, ši mama, juos labai myli ir Pati augina. Ne j ūs jai padedat tai ir ne komentuokit mulkiai.

Puiki

Puiki portretas
Moteris,bet jai papuole vyras sud-nas,.

Laimutė

Laimutė portretas
Kiek galima eksponuoti tos bebalsės pilvo problemas????
VISI KOMENTARAI 36
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių