Šalia aviakatastrofos vietos gyvenanti Mia: tikėkimės, jog tai – žmogiška klaida, o ne siųsta žinutė | kl.lt Pereiti į pagrindinį turinį

Šalia aviakatastrofos vietos gyvenanti Mia: tikėkimės, jog tai – žmogiška klaida, o ne siųsta žinutė

14 2024-11-25 17:02 klaipeda.diena.lt inf.

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
nibiskani,ne
prieš 4 mėn.

tešmenys jau nutyse,pavalkiota boba.
1
0
kai tokios nedarūrintos padlos bando svetima nelaime pasidaryti sau reklama
prieš 4 mėn.

botoksinės kekššės, aš pažiųrėsiu kaip tu apkasuose prieš ruskius kariausi su ilgais nagais , ar kariausi šmara
1
0
UŽingridas >pritariu
prieš 4 mėn.

po trijų Morganos klizmų, kaip ir opa nusprendžiau, kad jos jėga silikoniniuose papuose, ir šiaip papai yra ūūūch jėėėga !!!!!
5
0
pritariu
prieš 4 mėn.

> "nustokite taškytis snargliais" Esate tipiškas UŽingridas, po trijų Morganos dozių pasiekiate Mia uuu intelekto lygį.
1
-3
opa
prieš 4 mėn.

jos stiprybė silikoniniuose papuose.
7
0
Romas
prieš 4 mėn.

Ei, ten visai šalia gyvena tokia Zosia, kuri viską apie visus žino. Kodėl jos nuomonės nėra ?
3
0
nustokite taškytis snargliais,
prieš 4 mėn.

jeigu jau milicininkas gali būti seimo pirmininku, o šakalienė krašto apsaugos ministru, tai Mia gali ne tik, kad komentuoti aviakatastrofas, kaip giliai išmananti ekspertė, bet laisvai gali vadovauti kariuomenei.
6
-1
taip, taip, taip,
prieš 4 mėn.

vien jos papai ko verti, vos pamatęs išmeti inkarą ...
5
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Nukritusi "žvaigždė"
prieš 4 mėn.

O ką ši papūgėlė nimfa gali pasakyti išties rimto ir reikšmingo dėl lėktuvo katastrofos aplamai dienraščiui?
5
0
Praeivis
prieš 4 mėn.

virš Palangos kurorto kasdien skraido nenustatytos kilmes lupenos ir kelia gresme zmonems, nejaugi ir mes lauksime tragedijos
2
-2
realiai
prieš 4 mėn.

O, turime ekspertę :)
6
0
Tiesiog aukso vertės straipsniukas
prieš 4 mėn.

Nu ir antraštė ,,Tikėkimės, kad tai žmogiška klaida, o ne siųsta žinutė". Tipo suskubo jau kuriamų per tv ir kitas medijas į sąmokslo teorijų traukinį. Čia tipo protinga blionde bandė pasirodyti savo kažkokią nuomonę reikšdama. Nu ir žurnaliūga daaar "protingesnis" pasorodė atseit kur mia ten ir šios rašliavos reitingai "šoktels". Matyt norėtų kalėdinės premijos už metų "super" rašliavones, o ši tik dar viena puk puk puk (nusibezdėjau) kvailionė.
7
0
TV PAGELBA
prieš 4 mėn.

jei jau Mijos nuomone keliama i laikrasti del sios katastrofos, tai ant kiek tuscias zurnalistas....
11
0
Liet.
prieš 4 mėn.

Nemanau, kad tuščias žurnalistas,tu juk užkibai,ir dar komentara parašei,ir dar nemažai sekeju pritraukei
0
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)