Minėtoje tinklalaidėje M. Stonkus perskaitė vieno Lietuvos portalo antraštę ir išreiškė nuomonę, prisidengdamas Vyto personažu, šia tema.
„Verslą pradėjusią Maria Randers užgriuvo sunkumai: „Verkiau ir aš, ir darbuotojas“. Maria Randers pradėjo verslą, kokie sunkumai. Baisūs sunkumai turėjo užpulti merginą, kurios tėtis yra senas verslininkas, milijardierius milijonierius ir sako: „Tėveli, aš noriu pradėt verslą“. Ir tada sunkumai užgriuvo Bosą.
Bosas atsisėdęs, perbraukė plaukus atgal ir sakė: „B**t, jau tą žmoną tokią turiu, dabar dar viena verslininkė didžioji atsiradus“. Vyrai taip ir galvoja iš tikrųjų: „B**t, vėl prisigalvoja ir dabar man p**tis reikės, viską už jus daryti“. Aš čia tik prielaidą tokią darau.
Ir tada skambina: „Tėti, tėti, mes turime minus 100 tūkst.“. Tėtis sako: „Nu neverk, neverk“. Sako: „Ne, verkiu ir aš, ir mano darbuotoja“. Ir sako: „Tu įdarbinai tą darbuotoją Sodroje?“. Ji: „Ne, tėveli, nemoku įdarbint“. Jis: „O tai ką tu moki iš viso daryt?“. Ji: „Verslą daryt“. Jis: „Kokį, b**t, verslą?“. Ji: „Fotografuoti telefonu sukneles“. „Eik tu n***ui“, – sako tėtis jai. Ir tada paskambinusi Maria į „Žmones“ sako: „Ant manęs tėtis šaukė“. O gal taip ir nebuvo, aš nežinau“, – savo tinklalaidėje pašaipiai kalbėjo M. Stonkaus personažas Vytas.
Šeštadienio vakarą neapsikentusi D. Bosas savo instagramo „Story“ rėžė atsaką M. Stonkui.
„Man palaikymo žinučių nereikia. Viską, ką jūs man rašote, parašykite po tais jo filmukais, kad jis susivoktų, ką daro. Galiu pasakyti tik tiek, visos mamos suprasit, pirmiausia, man reikėjo laiko nusiraminti. Čia viena iš priežasčių, kodėl jaunimas nenori nieko daryti, bijo, kompleksuoja, nesiryžta. Marios (dukros) brand'as gyvuoja dar tik du mėnesius, toks labai jautrus laiko tarpas laikas, kai niekas dar nežino, kas bus. Ne tas žodis, kaip ji stengiasi. Ir va, atsiranda toks instagramo pajacas, kuris turi daug auditorijos ir savo tą auditoriją panaudoja patyčioms, kad žlugdytų jauną žmogų, įvarytų kompleksų.
Jeigu dingtų instagramas ir „TikTok“, tai jis neturėtų net iš ko už elektrą susimokėti. Man jūsų užuojautos nereikia, jūs rūpinkitės savo vaikais, nes tokie juos žlugdo. Kaip Bosas pasakė, mūsų laikais būtų labai paprasta ir trumpa kalba, gautų į nosį ir baigtųsi, kitą kartą prieš kalbėdamas pagalvotų. Tik šiais laikais niekas į šūdą rankų nekiša.
Tokia mintis peršasi, jeigu tu gimei verslininko šeimoje, kuris sugebėjo pats kažko pasiekti, tai tau uždedama labai įdomi etiketė, kad tu pats nieko nesugebi, nemoki, esi tik turtingų tėvų vaikas. Maria galėtų labai paprastai, lengviausiu keliu su savo išsilavinimu eiti, ir ne kartą buvo kviesta, pas savo tėvą dirbti vadovaujamą darbą, bet ji išsirinko tą, kas jai prie širdies. Ji eina sunkiuoju keliu pati. Ir dar gauna patyčių.
Aš humorą suprantu, bet jis turi būti juokingas, skanus, intelektualus, nežlugdantis. Kam čia buvo juokinga? Geriau jis nukreiptų savo humorą į tai, kad pasakotų jaunimui, kaip uždirbt ant bolto, kad prigėrus nevažinėtų prie vairo. Pirmiausia, reikia pradėti nuo savęs“, – kalbėjo D. Bosas.
(be temos)
(be temos)
(be temos)