Teisininke Lietuvoje buvusi V. Harvey Omane užsidirba kalbėdama apie santykius

„Supratau, kad man Lietuvoje bus per daug skaudu. Aišku, turėjau galimybę vėl susirasti teisininko darbą, turėjau namus, bet tiesiog jaučiau, vidumi rėkte rėkiau, kad man reikia išvažiuoti. Todėl gimtadieniui nusipirkau bilietus į Angliją ir pasakiau sau, kad pradedu naują gyvenimą...“, – pasakojo Omane gyvenanti buvusi teisininkė Vilma Harvey.

Šiandien moteris atvira – jei prieš 15 metų kas nors būtų pasakęs, kad ateityje ji gyvens arabų šalyje, o uždirbs kurdama vaizdo įrašus apie santykius, būtų pirštu ties smilkiniu pasukiojusi...

Lietuvoje Vilma sėkmingai dirbo teisės srityje – buvo teisėjos padėjėja, ir svajojo vieną dieną pati tapti teisėja. „Visada buvau teisybės ieškotoja, todėl baigus mokyklą nekilo abejonių, kokias studijas rinktis...“ – pasakojo Vilma. Sėkmingai baigusi magistro studijas Mykolo Romerio universitete, ji įsidarbino ir ėmė kopti karjeros laiptais... Aukštyn kojomis gyvenimas apvirto, kai kelionėje į Maroką ji susipažino su pilotu iš Prancūzijos. Priimti sprendimą ir mesti viską, ko pasiekė, pasak Vilmos, nebuvo lengva, tačiau noras sukurti šeimą ir vis mažiau džiaugsmo teikiantis darbas padėjo apsispręsti.

LNK nuotr. 

„Meilė buvo trečia priežastis... Pagrindinė buvo mikroklimatas teisme, per intrigas pasidarė neįmanoma dirbti, na, ir antroje vietoje, žinoma, buvo atlyginimas. Niekam ne paslaptis, kad teisėjų atlyginimai Lietuvoje yra mažiausi Europoje...“ – pasakojo Vilma. Vis dėlto į Prancūziją Vilma taip ir nepersikėlė. Šiandien moteris gyvena Omane, yra laimingai ištekėjusi, o jos pragyvenimo šaltinis ­­– nuosavas kanalas „Youtube“ platformoje, kuriam vaizdo įrašus ji montuoja savo namų svetainėje. Savo kanale Vilma dalinasi patarimais apie santykius, nagrinėdama gyvenimiškas situacijas. Jos sekėjai – amerikiečiai, net nežinantys, kas slypi už profesionalaus vyriško balso garsintojo, kurį girdi sumontuotuose vaizdo įrašuose.

LNK nuotr. 

Kaip persikelti į Prancūziją planavusi lietuvė atsidūrė Anglijoje? Ir kiek galima uždirbti iš vaizdo turinio kūrimo, j šiandien gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“, 20val., per LNK.

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

žmona Nr....

žmona Nr.... portretas
Kelinta ji yra žmona pas arabą jo hareme? O tai, kad ji studijavo Lietuvoje teisę , tik patvirtina, koks prostitutiskas požiūris pas Lietuvos teisininkus. Pavyzdys Lietuvos teisiniams kaip ir kur jie gali uždirbti daugiau nei Lietuvoje, rodos ten ir vyrus priima. Gražus snukis, bet bjauri siela.

Rapolas

Rapolas portretas
Gal uzteks rasyti apie tas "turistes"?

matomai ,trejetukininke buvo riomerinej

matomai ,trejetukininke buvo riomerinej portretas
profkej , siaip butu prasisukus Lietuvoj nors ir buka budama ,kaip ir visi kiti bakalauriniai tatujruoti ,,,teisejai,,, nors ir su ,,, maziausiu ES atlyginimu ,,, atlyginimu , bet uztat paciais didziausiais kysiais ES....dabar arabas ja naudojasi ,o ji naudojasi jankiu bukumu per You Tubes kanala is Omano.....
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių