Užkalnis prabilo apie vaikystės žaizdas: vienuolika metų tai sprendžiau pas psichologus | kl.lt Pereiti į pagrindinį turinį

Užkalnis prabilo apie vaikystės žaizdas: vienuolika metų tai sprendžiau pas psichologus

3 2026-03-19 16:11 klaipeda.diena.lt inf.

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Užkalnis

Taigi, vienuolika metų tai sprendžiau pas psichologus, tačiau nepadėjo. Dar blogiau tapo. Pažiūrėkit į mane nuotraukoj - ir viską suprasite.
1
0
siaips

p. Užpakaliui viena posaki galima pritaikyti – gimęs šliaužyti skraidyti nepradėsi. Tad, kad ir kiek tėvus menkins, subrendusia asmenybe netaps nebent galės pasireikšti su tokiais pat žvaigždėmis nevykėliais, taip sakoma savu rate. Pastaba; nevykėlis ne tas kuris kažko vieno nemoka padaryti o tas kuris negeba priimti, ir geri, ir blogi. Ir iš to geba nedaryti narcizo. O mūsų užpakalis yra grynu gryniausias narcizas. Šiuolaikiniai narcizu bandai kuriai priklauso ir visa LNK su savo eteriu per aukos strategijos roles rodo kad jie visuomenei augina moralinius nevykėlius su ego poreikiais. O tai kelias i destrukcija, chaosą ir galu gale susinaikinimo karus. Tokie pas mus daugelis prodiuseriu ir režisierių, ar tai butu LNK ar tai butu TV3 ar LRT. Šiandiena yra narcizu gyvasties startas ir tame gali butu žmonijos gyvasties pabaigos pradžia. Traukinis paleistas.
2
0
Košeriniai

Kaip jau jie visi nusibodo.
3
0