Užsienio pareigūnai neatsispyrė žiemos pramogoms: įsitraukė į sniego gniūžčių karą

 • Teksto dydis:

Internautas Tomas feisbuke pasidalijo vaizdais iš Rumunijos – šios šalies gyventojai džiaugiasi žemę užklojusiu sniegu, o nuo jų neatsilieka ir policijos pareigūnai. Jie taip pat neatsispiria žiemos pramogoms.

Vaizdo įraše matyti du žmonės, kurie šalia kelio žaidžia sniego karą ir mėtosi gniūžtėmis. Pro šalį važiuojantys policijos pareigūnai neatsispiria tokioms pramogoms ir prisijungia prie jaunuolių. 

Po vaizdo įrašu internautas Tomas rašė: „Gražus policijos poelgis Rumunijoje. Lietuvos policija taip pat pasielgtų?“

Kaip gražu žiūrėti, kai žmonės pamatę pareigūnus su jais pasidalina džiaugsmu.

„Lietuvos policija tik baudas piešia“, – į Tomo klausimą sureagavo kitas internautas.

„Baudom apmėtytų“, – rašė Petras.

Tačiau į tokią kritiką pareigūnų atžvilgiu iškart sureagavo internautė Agnė. „Mes kiekvienas dirbame savo darbą, o tie „mentai“ dirba savo... Visi žmonės esame, o ne priešai / gyvuliai... Kad dabar įrodinėti, kas ką savo. Jų toks darbas (o ir dabar mažai tokių yra, kurie muša ar panašiai). Vis dėlto XXI amžiuje gyvename, kameros, registratoriai ir t. t. P. S. Jei esi nekaltas, tada gali jau juos bausti. Bet esmė tokia, kad ne visi jie tokie yra, yra ir labai gerų bei supratingų „mentų“. Neįsižeiskite ir nepykite“, – rašė Agnė.

Tačiau buvo ir tokių žmonių, kurie gėrėjosi tokiu pareigūnų elgesiu. „Kaip gražu žiūrėti, kai žmonės pamatę pareigūnus su jais pasidalina džiaugsmu“, – rašė Laima.

„Čia tai pareigūnai“, – stebėjosi Juozas.

Pasak sinoptikų, nuo ketvirtadienio į Lietuvą plūs arktinis šaltis. Nors dieną temperatūros dar nebus itin žemos, tačiau vakarėjant termometrų stulpeliai sparčiai kris žemyn. Sinoptikų teigimu, tokių šalčių šią žiemą dar nebuvo, praėjusią taip pat.

Tiesa, tokie šalčiai Lietuvoje retai juntami, todėl žmonės, išsiilgę žiemiškų vaizdų, jau praėjusį savaitgalį apgulė parkus ir miškus. Savo ruožtu policijos generalinis komisaras Renatas Požėla teigė, kad savaitgalio metu policija didelį dėmesį kreipė į asmenis, kurie būriavosi lauke ieškant žiemos pramogų.

„Kažkuria prasme tapome savaitgalį kalnų ir kalnelių policija, daug turėjome reikalų ir darbo“, – sakė policijos generalinis komisaras.

„Puikiai suprantame, kad žmonės, o ypač vaikai, pasiilgo sniego, oro sąlygos labai palankios mėgautis žiemos malonumais. Tačiau primename, kad ir būnant lauke būtina elgtis atsakingai“, – į žmones kreipėsi R. Požėla.

Policijos atstovas prašo rinktis tokias vietas, kuriose nėra daug žmonių, nepamiršti dėvėti apsaugos kaukių ir laikytis saugaus atstumo.

„Saugokite save ir savo šeimos narius“, – prašė R. Požėla.NAUJAUSI KOMENTARAI

Deja

Deja portretas
Su Lietuvos milicininkais nepasisekė.

Keistuoliukai lietuviukai

Keistuoliukai lietuviukai portretas
Kaip galima rinktis vietas jei ponai pristatė barikadų ir nepraleidžia bei baudomis švaistosi. Tai visi ir grūdasiten kur prieina.

op

op portretas
Kaip smagu.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių