V. Bareikis – pirmąkart atvirai apie skyrybas: su Jurga išbandėme viską

 • Teksto dydis:

„Su Jurga buvome ta pora, kuri išbandė visus įmanomus metodus, kad išlaikytų šeimą“, – prisipažino Vidas Bareikis.

Nors V. Bareikis scenoje jau daugiau nei dešimtmetį – dainuoja, groja, vaidina ar režisuoja spektaklius, tačiau prasimušti į didžiąsias mases, atrodo, jam pavyko tik dabar. Prasidėjo tikras Vido laikas, jo pilna visur – dainininkas susigriebė svarbiausius muzikos apdovanojimus, surinko pirmą areną, debiutavo kaip laidos vedėjas. Tačiau visa tai į jo gyvenimą neatėjo savaime, tam prireikė, kaip pats sako, kruvino darbo.

„2017-ųjų Naujųjų naktį supratau, kad nesijaučiu pilnavertiškai dėl savo karjeros. Dvi savo specialybes – muziką ir teatrą – skirsčiau per pusę. Nusprendžiau, kad mano didžiausia aistra yra muzika, todėl susidėliojau penkerių metų planą ir kibau į darbus. Dabar, praėjus dvejiems metams, koncertai nuo 24 žiūrovų išaugo iki 5 tūkst.“, – šypsosi Vidas, pridurdamas, kad tai toli gražu dar nėra jo plano pabaiga.

Kaip vieną savo sėkmės priežasčių Vidas nurodo ne tik 2018-aisiais surengtą 100 koncertų turą po visą Lietuvą, kur publikai turėjo progą parodyti savo tikrąjį veidą, bet ir treninguotą įvaizdį.

„Kai pirmąkart neplanuotai užlipau ant scenos su treningais, sulaukiau didelio atgarsio. Susikūrė to intelektualaus chuligano įvaizdis, kaip aš save vadinu. Aš gi nesu tipiškas marozas – baigiau mokslus, skaitau daug knygų, bet viduj chuliganiškumo tikrai yra“, – juokiasi jis.

Kol karjera einasi kaip per sviestą, praėjusiais metais asmeniniame gyvenime teko priimti labai sunkų sprendimą. Po 10 metų santuokos V. Bareikis ir Jurga Šeduikytė pranešė sukantys skirtingais keliais.

„Man vienas neseniai išsiskyręs draugas pasakė: jūs pabandykite viską, ką galite, kad po to sau galėtumėte sąžiningai pasakyti „aš viską pabandžiau, nepavyko, bet bent pabandžiau“. Juk baisiausia, kai žmonės lengva ranka pabėga. Todėl mes taip pat išbandėme viską, bet priėjome tokį tašką, kai supratome, kad jeigu norime ateityje palaikyti žmogiškus santykius, kitokius, nei jie buvo iki šiol, turime sukrypusį namelį, kuris vadinasi mūsų santykiai, nugriauti, ir tik tada ant to pamato statyti kažką naujo.

Ir kai dabar matau, kaip Jurga harmoningai atrodo, pražydusi… Galvoju, ačiū Dievui, kad viskas taip išsisprendė. Kartais nereikia prilipti prie tų stereotipų: išlaikykim šeimą dėl vaiko, o viduje kapojasi. Dabar mes esame draugai, turime vaiką ir puikiai sutariame“, – atvirauja V. Bareikis.

Kaip atrodo tas stebuklingasis Vido karjeros planas, kokius metodus porai teko išbandyti, ką Vidui ir Jurgai pasakė jų psichoterapeutas – šį pirmadienio vakarą, 20 val., laidoje „Nuo...iki…“ per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

Viktoras

Viktoras portretas
Kam tą plikį čia demonstruojat ? Kam jis įdomus ?

klaipedietis

klaipedietis portretas
Manau, kad laidoje nusisnekejo visi dziaugiasi kad taip ivyko, net ir sunus, kad tevai gyvena atskirai, o dabar yra labai geri draugai. Tikras melas. Po barniu ir pykciu kokie geri draugai. Del vaiko, per susitikimus, gal labas pasako. Netiesos nekalbekit viesai. Mokykikites is Jurgos.

Harmonija

Harmonija portretas
Dabartinis pasirinkimas parodė, ko žmogui iš tiesų trūko arba ko reikėjo, tai prastos ar paprastos moteriškės ir spalvingos sportinės pižamos. Šeduikytė buvo per aukštas pilotažas, ji duso šalia Bareikio. Neatitiko intelekto lygis, todėl dabar visi yra savo vietose, žydi ir jaučiasi laimingais.
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių