V. Jakučinskaitė apie pusryčius į lovą: tai galima iš kiekvieno vyro išspausti

 • Teksto dydis:

„Mano vyras gamina tobulai, jo arkliukas – pusryčiai, aš kiekvieną rytą juos gaunu į lovą. Tačiau tai yra 18-ikos metų patirtis – po šitiek metų, manau, galima iš kiekvieno vyro tai išspausti“, – juokiasi drabužių kūrėja Viktorija Jakučinskaitė. 

Šį šeštadienį azartiškoje kulinarinių pokalbių laidos „Virtuvės istorijos“ dvikovoje – šeimyninis duetas. Kuris geresnis virtuvėje, išsiaiškinti bandys drabužių kūrėja V. Jakučinskaitė bei jos vyras Vitalijus Jančenkovas. Na, o ypatinga misija nuspręsti, kuris taps šios kovos nugalėtoju, atiteks judviejų dukroms Ievai Majai ir Veronikai.

Nors burtai lems priešingai, tačiau laidos herojai patys nuspręs apsikeisti šefais ir Viktorija, kartu su iš Šri Lankos kilusiu Dilanu Dampela Gamage, keps vištienos suktinukus, o Vitalijus, padedamas laidos vedėjos Ilonos Juciūtės, gamins salotas su karamelizuotomis kriaušėmis.

Kovingai nusiteikusi Viktorija neslėps, jog kova laukia išties azartiška, mat jos vyras pasižymi nepaprastais kulinariniais sugebėjimais ir savo mylimąją kasryt stebina gardžiais patiekalais.

„Mano vyras gamina tobulai, jo arkliukas – pusryčiai, aš kiekvieną rytą juos gaunu į lovą. Tačiau tai yra 18-ikos metų patirtis – po šitiek metų, manau, galima iš kiekvieno vyro tai išspausti“, – juoksis Viktorija.

Dizainerė, prekės ženklo „Tiulio fėja“ įkūrėja pasakoja, jog dažnas jos darbą prilygina svajonių profesijai, tačiau už sėkmingų rezultatų slypi ilgas ir sunkus įdirbis. Anot Viktorijos, kiekvieną siūtą drabužį ji visuomet pasimatuoja, nes tik taip gali suvokti, koks jausmas apima vilkint suknelę.

„Aš visada norėjau kurti ne daiktus, o svajones. Kiekviena suknelė yra tarsi svajonė su savu jausmu,  sava vizija – ją pasimatuoji ir jautiesi ypatingai, todėl aš ir kuriu tiktai vestuvėms arba labai ypatingoms šventėms. Kasdienybė manęs, kaip kūrėjos, nedomina. Daug kas galvoja, jog dizaineris tik varto žurnalus, geria šampaną ir kartas nuo karto parodo naują kolekciją. Tačiau tu pats sau esi direktorius, pats save prižiūri ir pats keli sau uždavinius, tarsi kariuomenėj – atsikeli ir varai“, – apie karjeros vingius šį šeštadienį 8.30 val. TV3 laidoje pasakos kūrėja.

Tačiau šalia veiklios ir verslios moters – stiprus emocinis užnugaris. Išvaizdus, stilingas, gero humoro jausmo nestokojantis verslininkas – toks yra Viktorijos vyras V. Jančenkovas. Paklaustas, kaip ir kur Viktorija jam krito į akį, vyras prisiminimais grįš net į vaikystę.

„Aš ją pažįstu labai seniai, kai jai sukako kokie 5 metai. Mūsų tėvai buvo pažįstami ir mūsų seneliai gyveno per tvorą, buvo kaimynai. Kai jai sukako 15-ika metų ir aš ją pamačiau, man šovė mintis „Va čia tai graži panelė“. Ir po trejų metų, mes jau pradėjome kartu gyvent“, – istorijomis dalinsis Vitalijus.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ner

Ner portretas
slyksciau ,kaip pusryciai i lova , visiskas isdurnejimas

Stasius

Stasius portretas
Is vyro galima daug ka isspausti ,bet nereikia jau taip piktnaudziauti ,o kai jam nusibos ta rutina ir zmona isnaudotoja ,o kai jis ir pats panores pusryciu i lova ?Zinokit bobos,kibiras iki laiko vandeni nesa,paskui lankas ima ir nutruksta ! Ot pasijuokciau ,kai mandrumas pasibaigtu...

Anonimas

Anonimas portretas
kažkoks šaršalas buvo,kad ta moteriškė lyg ir kitą spaudė-tęsinio lyg ir nebuvo,kaip tas jos pusryčių nešėjas į lovą(,,vyras'') neša tuos pusryčius?Aš tai prispjaudyčiau į
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių