V. Kaikaris negaili gražių žodžių žmonai: dėl jos ir žvaigždes nuskinčiau nuo dangaus

 • Teksto dydis:

Lietuvos plastikos chirurgo Vyginto Kaikario ir renginių organizatorės Kristinos Kaikarienės šeima – tikras ilgametės ir tvirtos dviejų žmonių sąjungos pavyzdys. Ir nors pora pripažįsta, kad vieno „laimingos santuokos recepto“ nėra, Vygintas tikina, dėl žmonos esąs pasiryžęs ne tik nuversti kalnus, bet ir nuskinti visas žvaigždes nuo dangaus.

Šį šeštadienį, 8.30 val., TV3 televizijos žiūrovus iš lovų vers ir rytą praleisti kartu kvies kulinarinių pokalbių laida „Virtuvės istorijos“. Artėjančios Moters dienos proga laida bus skirta moterims ir jų grožiui, tad į azartiška kovą stos du plastikos chirurgai – gydytojai V. Kaikaris ir Justinas Grašys. Patiekalus jie gamins ne bet kam, o tikrai išlavintą skonį turinčiai Vyginto žmonai, renginių organizatorei K. Kaikarienei.

 Burtai nulems, jog Justinas, kartu su laidos vedėja Ilona Juciūte-Čibirkiene, ruoš Viduržemio jūros dubenėlius su brandinta jautiena, o Vygintas, padedamas šrilankiečio šefo Dilano Dampellos Gamage, kepsninėje keps argentinietišką Asado kepsnį, patiektą su „Chimichurri“ padažu ir pomidorų salsa.

„Jeigu reikėtų gaminti Justino žmonai, manau, kulinarinėje kovoje pasisektų man, tačiau kadangi gaminame Kaikarienei – Justinas turi privalumą, mat už jo nestovi visa ta patirtis su nuostabia Kristinos virtuve, kurią turiu aš“, – nerimo gaminant žmonai neslėps Vygintas.

Vygintas laikosi labai gražios tradicijos, perimtos iš savo tėčio – kiekvieną rytą man į lovą atneša puodelį kavos, nes moteris privalo kavą gerti lovoje.

K. Kaikarienė stebėsis, kokius sočius pusryčius jai paruošė vyras, tačiau Vygintas pripažins, kad tai mažiausiai, ką dėl žmonos jis gali padaryti.

„Dėl Kristinos, aš galėčiau išmokti viską, net ir žvaigždes nuo dangaus nuskinčiau“, – gražių žodžių žmonai negailės plastikos chirurgas.

Kalbėdama apie Kaikarių namuose vyraujančią idilę, Kristina neslėps, jog nors vyras ir žada kalnus dėl jos nuversti, namų virtuvėje jis sukiojasi nedažnai, tad šis šeštadienio rytas – itin maloni staigmena artėjančios Moters dienos proga.

„Vygintas laikosi labai gražios tradicijos, perimtos iš savo tėčio – kiekvieną rytą man į lovą atneša puodelį kavos, nes moteris privalo kavą gerti lovoje. Išgeriu kavos, paskaitau spaudą ir keliauju ruošti pusryčių. Mano vyras virtuvėje yra labiau tas svečias, kurį aš vaišinu savo patiekalais“, – laidoje atviraus moteris.NAUJAUSI KOMENTARAI

Rase

Rase portretas
Kad žvaigždės skynė ir kitai,kuri vaikelį augina nuo šio veikėjo,tai iš kur tiek žvaigždžių randa tas besiviesindamas.

Jonas

Jonas portretas
Skruostikauliai padaryti kaip pas čiurkas.Tokiais skruostikauliais azijiečiai, baisu žiūrėti kaip mūsų lietuvės tampa beždžionėmis.Nemato manau save, apžiūrėkite veidrodyje atidžiau,baisu žiūrėti.Kaikari, kur dar silikono privarei žmonai,ar matai kad baisu?

Seneka

Seneka portretas
Skink, kol STT nesupakavo :)
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių