Iš A. Valujavičiaus – svarbi žinia: Atlantas dar nori, kad pabūčiau vandenyne

  • Teksto dydis:

Irkline valtimi per Atlantą plaukiantis Aurimas Valujavičius šeštadienį feisbuke pranešė svarbią žinią – finišas nukeliamas į vėlesnę datą nei planuota.

„Atlantas dar nori, kad pabūčiau vandenyne. Todėl finišas iš šio sekmadienio nukeliamas į pirmadienį (tikiuosi). Miegu pastarosiomis paromis vos po kelias valandas, kad spėčiau sekmadieniui, bet pastangos – bevaisės. Tai bandome finišuoti pirmadienį“, – socialiniame tinkle rašė keliautojas.

Primename, kad A. Valujavičius šia kelione siekia vienviete irkline valtimi perplaukti Atlanto vandenyną nuo Europos iki Šiaurės Amerikos žemyno per 110 dienų ar greičiau ir tokiu būdu paminėti 90-ąsias S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio metines, užfiksuoti Lietuvos ir pagerinti pasaulio rekordą. Tai įgyvendinęs, keliautojas taps pirmuoju tokį maršrutą įveikusiu lietuviu ir trečiuoju žmogumi pasaulyje. Keliautojo plaukimą per Atlanto vandenyną realiu laiku galite stebėti čia.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Tikrai neisiu į susitikimą su juo. Nes paprasčiausiai nejauku būti su savižudžiais. O tai, kad jis išliks gyvas, nekeičia mano įvertinimo. Tik savižudžiai gali leistis į tokią beprasmišką kelionę. Jais buvo ir Darius su Girėnu, ir Paksas apskridęs pasaulį. O nauda iš jų kokia? Nulinė.

Matosi

Matosi portretas
žmogelis jau pradeda nusišnekėti

Aurimas

Aurimas portretas
Mano daigtas tapo Geležiniu Vilku
VISI KOMENTARAI 41

Galerijos

Daugiau straipsnių