Violeta Tarasovienė: mane sugraudinti nesunku Pereiti į pagrindinį turinį

Violeta Tarasovienė: mane sugraudinti nesunku

2012-03-04 18:06
Violeta Tarasovienė: mane sugraudinti nesunku
Violeta Tarasovienė: mane sugraudinti nesunku / LNK nuotr.

Nesuvaidintas apmaudas, liūdesys ir ašaros. Vargu ar šiame televizijos projekte pasiryžę dalyvauti žinomi šalies atlikėjai galėjo pagalvoti, jog drauge su „Lietuvos balso“ dalyviais ir jiems teks išgyventi tikras jausmų dramas.

Taisyklės – negailestingos

Pirmųjų kovų muzikiniame ringe metu nuo filmavimo kamerų nuslėpti išdavikiškų ašarų nesistengė ir tvirtu charakteriu, pasitikėjimu savimi bei reiklumu garsėjanti Violeta Tarasovienė.

O iš tiesų, kaip patikino pati atlikėja, ją sugraudinti nesunku.

„Esu gana jautri. Visada išgyvenu ir galiu greitai apsiverkti dėl vaikų, kai jie serga, juos kažkas skriaudžia ar jiems nepasiseka. Tai skaudžiausi dalykai. Vilius neduos sumeluoti, kad galiu susigraudinti ir žiūrėdama filmą“, – žvelgdama sutuoktinio pusėn šypteli pašnekovė.

Dėl ko Violetai suspaudė širdį „Lietuvos balso“ dvikovų filmavime?

„Kai išsirenki 14 žmonių ir iškart pusės jų reikia atsisakyti – žiauroka. Labai šauniai susibendravome su merginomis, ir visų jų duetai faktiškai lygiaverčiai, labai stiprūs, tačiau kažkas tik per plauką nepateko į kitą etapą. Labai gaila, kad tenka išsiskirti ir nuvilti žmones“, – apgailestavo Violeta, pripažinusi, jog šio projekto taisyklės negailestingos tiek mokiniams, tiek jų mokytojams.

Patraukė projekto kokybė

Viena garsiausių Lietuvos atlikėjų neneigia, jog yra reikli tiek sau, tiek kitiems. Tad ir sulaukusi pasiūlymo dalyvauti „Lietuvos balso“ projekte neskubėjo ištarti „taip“.

„Nuogąstavau, kad, kaip visi užsieniniai projektai, ir šis netaptų labai lietuviškas, nesuprastėtų jo kokybė. Tačiau turėjau ne vieną pokalbį tiek su “Lietuvos balso„ prodiuseriais, tiek su paties projekto sumanytojų – olandijos kompanijos – atstovu, ir mane patikino, kad taip nenutiks, kad muzikantai tikrai gros gyvai, o atlikėjai gyvai dainuos. Galbūt tai ir buvo pagrindinė priežastis, dėl ko sutikau dalyvauti“, – svarstė pašnekovė.

Violeta pripažino, jog pagal „The Voice of...“ formatą rengiamo muzikinio šou „Lietuvos balsas“ kūrėjai privalo vadovautis savotiška standartų Biblija nuo–iki.

Kaip ir kitose šalyse rengiamų projektų dalyvių Lietuvos atstovų laukia daugelį jaunų atlikėjų viliojantis prizas – kontraktas su kompanija „Universal Music“.

Anot Violetos, jai šiandien būtų sunku pasakyti, ar pati būtų dalyvavusi tokiame šou, jei karjeros pradžioje būtų turėjusi tokį šansą.

„Aš pati patirties pasisėmiau daug vėliau, tad galbūt į tokio projekto sceną būčiau lipusi ne 20-ies. Nors mano jaunutės merginos turi tokį potencialą! Jos tikros fainuolės“, – šypsosi atlikėja.

Naujos W.Houston neatrado

Kaip juokauja Violeta, tarp visų dalyvių – stipriausia būtent jos surinkta komanda.

Vis dėlto pašnekovė neneigė, jog pribloškiamų atradimų projektas neatskleidė. „Iš tiesų tikėjausi, kad bus prasčiau, bet tokių dalykų, kurie būtų privertę sušukti – vau, kurie būtų pribloškę, nesulaukėme – naujos Whitney Houston ar Celine Dion neatradome, – pripažino atlikėja. – Buvo ir tokių, kurie įsivaizdavo, kad dainuoja labai gerai, net muzikos pasaulyje žinomų žmonių, bet pasirodė, kad to nepakanka. Dainuoti scenoje gyvai nėra taip jau paprasta, ir ne bet kas gali tai daryti“

„Lietuvos balso“ rengėjai suskaičiavo, jog daugiausia balsingų dainininkų gyvena Vilniuje: po vadinamųjų aklųjų perklausų į kitą etapą perėjo 25 dalyviai iš sostinės, 14 – iš Kauno, o 5 – iš pajūrio. Taip jau susiklostė, kad tarp Violetos mokinių nepateko nė vienas kraštietis.

„Turbūt ne vienas klaidingai suprato, kad mes su dalyviais repetuosime dieną naktį, dainuosime, bet jie ne tiek mūsų mokiniai, kiek grupės nariai. Jokiais būdais neužsiiminėju ir neužsiimsiu pedagoginiu darbu, nes neturiu tokio išsilavinimo. Todėl padedu tiek, kiek išgaliu“, – tvirtino atlikėja.

Pasak Violetos, šia prasme jos komandos narėms daugiau gali duoti sutuoktinis Vilius, projekte tapęs jos dešiniąja ranka.

Kovoje dėl vietos po saule

Pora asmeniniame gyvenime, scenoje, o dabar ir televizijos projekte – ar vieno kitam ne per daug?

„Tai, kad esame kartu “Lietuvos balse„ – didžiulis pliusas. Vilius – profesionalus muzikantas, turintis pedagogo išsilavinimą, ir man labai padeda, nes kartais būnu absoliučiai sutrikusi, nežinau, ką pasakyti, neturiu nuomonės, – atviravo Violeta. – Žinoma, yra dalykų, dėl kurių pasiginčijame, tačiau dažniausiai mūsų nuomonės sutampa.“

Naujojo televizijos sezono sensacija turėjęs tapti projektas kol kas svaiginamais reitingais pasigirti negali, nors pretenduoja į vieną grandioziškiausių muzikinių šou Lietuvoje.

„Lietuvos balsas“ išsiskiria ne tik tuo, kad jame išimtinai skamba gyva muzika, bet ir ypatingais filmavimo būdais.

Violeta teigė galinti tik spėlioti, kodėl reitingų rekordus kitose šalyse mušęs projektas mūsų šalyje stulbinamos sėkmės nesulaukė.

„Galbūt dėl to, kad kelios pirmosios laidos buvo nelabai dinamiškos, pasyvokos? Gal tai žmones ir atbaidė? Bet savo žiūrovus laida, manau, jau turi, ir galbūt pamažu ji dar labiau sužibės. Tai, žinoma, tik spėlionės“, – kalbėjo atlikėja.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų