Žinomi Lietuvos aktoriai buvo užpulti Madagaskare: galėjo baigtis katastrofa

 • Teksto dydis:

Madagaskaras – nuostabaus grožio šalis. Deja, kaip ir kiekvienoje šalyje, čia veikia ir nusikaltėliai, o tuo savo kailiu įsitikino žinomi aktoriai – Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas. „Viskas galėjo baigtis katastrofa“, – po įvykių kalbėjo Bružas. Tuo metu Leo negalėjo atsigauti po ištikusio šoko: „Aš šitą įvykį turbūt keliems gyvenimams į priekį prisiminsiu.“

Šį kartą duetas keliavo po Bara regioną, kuris garsėja zebu karvių vagimis. „Tai yra grupuotės mafija“, – žodžių į vatą nevyniojo A. Bružas.

Šios grupuotės kilo iš tradicijos, kai senovėje norėdamas gauti tėvo leidimą vesti jo dukrą, jaunikis turėjo atvesti nurodytą kiekį zebu karvių. Tačiau dabar grupuotės, anot Bružo, yra itin pavojingos, kadangi eina vogti su ginklais. Besivystančioje šalyje policijos pajėgos nėra didelės ir tokios patikimos, tad gindamiesi nuo plėšikų apsiginklavo čia ir paprasti piliečiai.

„Jeigu ginasi tie, iš kurių vagia, gali ir nušauti. Tai yra visiška realybė“, – nuogąstavo A. Bružas.

Vingiuodami prastais Madagaskaro keliais, keliautojai pastebėjo padangą viduryje kelio: „Kai mes šituo keliu važiavom aš jau pradėjau galvot, kas čia per kelias, gal čia reikėtų apsisukti“, – įtarumo persmelktas kalbėjo A. Bružas.

„Aš tikiuosi čia ne zebu vagys“, – sunerimęs buvo ir Leo. Bet prognozės pasitvirtino, tai buvo pasala – netrukus iš krūmų pasipylė užpuolikai.

Prie automobilio vairo sėdėjęs Leo nedelsdamas jungė atbulinę pavarą ir nepaisydamas kelio sąlygų visu greičiu pajudėjo atgal. „Pirmiausia jie šauna vairuotoją, šitą girdėjome nuo pat kelionės pradžios ir tik ta mintis tada sukosi mano galvoje“, – pasakojo Leo. Vis dėlto, išvengti susidūrimo su plėšikais nepavyko, o šoko būsenos ištiktiems vyrams beliko paklusti ir nesipriešinti: „Tas kirvis, ietis, šautuvai... Ir jų paklaikusios akys“, – prisiminė vagis Leo.

Vagys buvo apsiginklavę iki dantų, o iš kelionės automobilio griebė viską, kas pasitaikė po ranka. „Jau buvo dzin ką jie ima...“, – komentavo Leo. Aktoriai suprato, kad priešintis yra neverta ir viskas gali baigtis mirtimi.

Kaip improvizacijos meistrams pavyko išsisukti iš keblios situacijos? Ar Leo ir Bružas nukentėjo? Ką iš keliautojų pavogė? Ką Bružui teko prisipažinti Leo? Žiūrovai išvysti galės jau šį trečiadienio vakarą, 20 val. laidoje „Leo ir Bružo nuotykiai Madagaskare“ per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

Www

Www portretas
Nieko kvailesnio nesu mačiusi.nors tik reklamos užteko,kad supykintu

Anonimas

Anonimas portretas
Gaila kad neužpuolė.

neitikinamai

neitikinamai portretas
surezisuota , neidomiai pasakoja ,vienu zodziu neidomu
VISI KOMENTARAI 11
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių