Apklausa: pusės gyventojų pasitikėjimas savivalda po „čekiukų“ skandalo krito

  • Teksto dydis:

Beveik pusės gyventojų pasitikėjimas savivalda po „čekiukų“ skandalo dėl galimai neskaidrių išmokų krito, rodo pirmadienį LRT portalo skelbiama „Baltijos tyrimų“ apklausa.

Apklausos metu gyventojų buvo klausiama, kaip „čekiukų“ skandalas paveikė jų nuomonę apie savivaldą – 47 proc. respondentų tvirtino, kad pasitikėjimas vietos valdžios atstovais krito. Dažniausiai taip į klausimą atsakė 50 metų ir vyresni miestų gyventojai, daugiau vietos valdžia nusivylė moterys nei vyrai.

Iš viso 32 proc. respondentų, paklaustų apie pasitikėjimą vietos valdžia, teigė, kad „čekiukų“ skandalas jų požiūrio nepakeitė – kiek pasitikėjo ar nepasitikėjo anksčiau, tiek pat pasitiki ar nepasitiki ir dabar.

Kad po „čekiukų“ skandalo labiau pasitiki savivalda, nurodė 3 proc. apklausos dalyvių. Po skandalo dažniau augo jaunimo (18–29 metų) pasitikėjimas vietos valdžia. Iš viso 10 proc. respondentų nurodė, kad apie „čekiukų“ skandalą apskritai nieko nėra girdėję.

Reprezentatyvią pilnamečių Lietuvos gyventojų apklausą LRT užsakymu rinkos ir visuomenės nuomonės tyrimų kompanija „Baltijos tyrimai“ atliko rugpjūčio 24 – rugsėjo 5 dienomis. Apklausta 1016 Lietuvos gyventojų, rezultatų paklaida tokio dydžio imčiai neviršija 3,1 procentinių punktų.NAUJAUSI KOMENTARAI

zaziningu nebera,dauguma pardave teva,motina ir tevyne,

zaziningu nebera,dauguma pardave teva,motina ir tevyne, portretas
Visi vagys,tiek seime,tiek savivaldyboje,seimas tokius istatymus isleido ,kad visi gali vogti,seimas -lietuvos mafija,

o prie ko čia savivalda?

o prie ko čia savivalda? portretas
Jei debilai Seime sėdi ir nesutvarko įstatymų bazės!

Taip taip

Taip taip portretas
Čekiukai tai proto krušymas. Geriau tegul papasakoja kaip ten su mokymais vyksta, kokie pinigai nueina kontorelem. Jai švietimui duoda 100mln iš kuriu 10%pasiima ministerija ir dar 20 mokymams kuriuos organizuoja draugu šeimu kintoros.
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių