A. Armonaitė Japonijoje verslui pristatys veiklos galimybes Lietuvoje

  • Teksto dydis:

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė šią savaitę lankysis Japonijoje, kur su valdžios ir verslo atstovais aptars investavimo galimybes Lietuvoje ir tolesnį šalių bendradarbiavimą.

„Japonija yra itin svarbi Lietuvos partnerė, su kuria stipriname verslo, mokslinį ir technologinį bendradarbiavimą, taip pat siekiame ieškoti naujų inovacijų stiprinimo galimybių. Praėjusiais metais prekių apyvarta tarp šalių siekė 191 mln. eurų. Iki šiol orientavomės į prekių eksportą ir importą, dabar matome poreikį didinti Japonijos investicijas Lietuvoje“, – pranešime sakė A. Armonaitė.

Pirmąją vizito dieną ministrė su Japonijos mokslo ir technologijų organizacijų vadovais diskutuos metiniame Mokslo ir technologijų visuomenėje (STS) forume bei lankysis Japonijos pažangių tyrimų institute „Advanced Telecommunications Research Institute International“ (ATR).

Rugsėjo pabaigoje ATR ir Lietuvos Inovacijų agentūra pasirašė memorandumą dėl bendradarbiavimo technologinių inovacijų, pramonės tyrimų ir plėtros srityse.

A. Armonaitė taip pat susitiks su Slovėnijos mokslo, švietimo ir inovacijų ministru Igoriu Papičiumi, taip pat su Japonijos skaitmeninės transformacijos ministru Taro Kono.

Japonijos ministrui ketinama pristatyti Lietuvos patirtį skaitmenizuojant viešojo sektoriaus paslaugas ir galimybes Lietuvos informacinių technologijų įmonėms veikti Japonijos rinkoje, teikti skaitmenizavimo paslaugas.

Ministrė taip pat susitiks su Japonijos verslo organizacijų „Keidanren“ bei „Jetro“ vadovais, dalyvaus Lietuvos verslo pristatymo renginyje, lankysis „Panasonic“ ir „Hitachi“ kompanijose.NAUJAUSI KOMENTARAI

Na

Na portretas
Eilinis apdovanojimas kelione, eilinis burbulo pūtimas ir vaizdavimas kad dirba ne užpakaliu o šviesia galva.

bigcatwar

bigcatwar portretas
..kokios gi to inovacijos keliauja i Lietuva?Taivanio atvejo nulis.Kitos salis gal 0,1 procento..Manau,kad uz kelione arogantichkoji privaletu susimoketi...

bent Klaipėdos uostą

bent Klaipėdos uostą  portretas
ir aerouostą Palangoj labjau įveiklintų..Uždėję mafai savo leteną, laiko, nepaledžia nei patys ėda nei kitem duoda o kur dar įkalti mokesčiai ir kainos..Bet kur tau, geriau tuščiais pliurpalais užsiims.Ir taip jau beveik 4 metai. Dausų kosmonautė
VISI KOMENTARAI 13

Galerijos

Daugiau straipsnių