G. Landsbergis atsiprašė: neturėjau intencijos įžeisti pirmosios ponios

Sulaukęs prezidento Gitano Nausėdos kritikos, užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis atsiprašo už savo komentarus apie Dianos Nausėdienės skiepijimą ir sako neturėjęs intencijos įžeisti pirmosios ponios.

„Atsiprašau, jei mano žodžiai įžeidė ponią Nausėdienę. Tokios intencijos neturėjau, tik atsakiau į klausimą, užduotą man per ilgą interviu. Mano pagrindinis rūpestis – žmonės, kurie nesutinka skiepytis“, – feisbuke penktadienį paskelbė G. Landsbergis.

Prezidentas G. Nausėda sakė, kad konservatorių lyderis nuėjo „žemu ir nepadoriu“ keliu komentuodamas D. Nausėdienės skiepijimo nuo COVID-19 aplinkybes.

„Man labai apmaudu, kad jaunas politikas Gabrielius Landsbergis nuėjo tokiu žemu, nepadoriu keliu ir ima kaltinti žmones net iki galo nesuvokdamas situacijos ir net nemėgindamas jos suvokti“, – žurnalistams penktadienį Doviluose sakė G. Nausėda.

Atsiprašau, jei mano žodžiai įžeidė ponią Nausėdienę. Tokios intencijos neturėjau, tik atsakiau į klausimą, užduotą man per ilgą interviu.

„Norėtųsi palinkėti, nes visgi žmogus dar gana jaunas, kad jis padarytų tam tikras išvadas ir suvoktų, kad politika yra ne tik intrigų kūrimas, mezgimas, galios žaidimėliai, kliauzų rašymas ir darymas, tai yra daugiau, nes visa tai reikės po savęs palikti, o kuomet atsigręši atgalios ir pamatysi, kad ten yra tik šitie dalykai, bus ganėtinai nuviliantis momentas ir jeigu taip atsitiks, tai jau nebe politika, tai žodis, kuris taip pat prasideda raide „p“ ir baigiasi raide „a“, tik jis ilgesnis“, – pridūrė jis.

Šalies vadovas teigė, kad jo žmona kol kas nesiskiepija nuo COVID-19, nes taip jai patarė šeimos gydytojas, tačiau konkrečių priežasčių prezidentas neįvardino.

Užsienio reikalų ministras G. Landsbergis naujienų agentūrai Elta penktadienį teigė, kad „būtų apmaudu“, jeigu D. Nausėdienė nepasiskiepytų nuo COVID-19 ir taip neparagintų savo pavyzdžiu sekti rizikos grupėse esančių asmenų.

„Aš manau, kad ji yra svarbus žmogus valstybėje, su kuriuo, gali būti, tapatinasi daug Lietuvos žmonių ir būtent tokių, kuriems potencialiai gali būti labai svarbi ši žinia. Ir net neaiški dvejonė ar stabtelėjimas gali siųsti keistą signalą... Aš manau, kad tą dvejonę reikia išsklaidyti“, – sakė G. Landsbergis.

„Šiuo klausimu yra labai svarbi lyderystė. Ir, manau, kad čia yra tai, ko reikia valstybei (...). Ši žinia yra nepaprastai svarbi ir būtų labai apmaudu, jei ta proga nebūtų išnaudota ar net būtų panaudota priešingai“, – teigė jis.

Tuo metu premjerė Ingrida Šimonytė penktadienį žurnalistams sakė nenorinti komentuoti nei apie pirmosios ponios skiepijimą, nei apie „G. Landsbergio nuomonę apie prezidento žmoną“. NAUJAUSI KOMENTARAI

23

23 portretas
Ačiū visiems balsavusiems už konservus - puse metų mėšlyne.........

Baisu

Baisu portretas
net atsiprašyti nemoka - atsiprašau kad įžeidžiau. Senelio manieros

Anonimas

Anonimas portretas
Protingi žmonės visada yra nemėgiami, pasirodo ir ponas Gitanas nemėgsta. O poniai Dianai didelė užuojauta sergant liga, kurios reikia gėdytis. Sena aš, labai sena, tai viskas ką supratau iš šio "didelio" ginčo.Dar paskaičiau komentarus ir matau, kad žmones labai pikti ir visažiniai.
VISI KOMENTARAI 61
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių