G. Landsbergis: projektas dėl pirmalaikių Seimo rinkimų bus teikiamas antradienį

Nutarimo projektas dėl pirmalaikių Seimo rinkimų bus pateiktas antradienį, po Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) prezidiumo posėdžio pirmadienį pranešė konservatorių pirmininkas.

„Sutarta, kad vykdant praėjusio prezidiumo sprendimą nedelsiant registruoti, tai tas nedelsiant bus jau rytojaus posėdis“, – pirmadienį po partijos prezidiumo posėdžio informavo G. Landsbergis.

Jis taip pat patvirtino, kad nurodymo partiečiams balsuoti už pirmalaikius rinkimus nėra.

„Privalomumo jokio nėra, mano pozicija išlieka tokia pati – tai yra kiekvieno Seimo nario apsisprendimo teisė, nuspręsti, kaip jis mato situaciją“, – žurnalistams sakė G. Landsbergis.

Konservatorių lyderis pripažino, kad partijos narių nuomonės dėl pirmalaikių rinkimų išsiskyrė, jis nesiėmė prognozuoti ir balsavimo rezultato antradienį. Pasak G. Landsbergio, gali būti, kad nutarimas bus atmestas jau per pateikimo stadiją.

„Žmonės skirtingai vertina situaciją, ypatingai tie, kurie tolėliau nuo politinio gyvenimo šiandieninio, jų gal kitoks vertinimas, tiems, kurie sėdi už vairo, kitaip atrodo situacija. Mes turėjom progą tuos argumentus išdėstyti, bet nesiekėm, kad visi žūtbūt turime išeiti sutarę“, – kalbėjo G. Landsbergis.

Pasak jo, po savaitės konservatoriai vėl rinksis į prezidiumą, aptarti situacijos ir tolesnių žingsnių.

„Nestatom vežimo prieš patys žinot ką, sutarėme, kad grįžtam kalbėtis toliau į prezidiumą, greičiausiai po savaitės, kad kitus žingsnius nuosekliai dėliotumėm, pirmas yra balsavimas (dėl pirmalaikių rinkimų – BNS)“, – teigė TS-LKD vadovas.

Valdantieji konservatoriai prieš dvi savaites registravo nutarimo projektą dėl pirmalaikių Seimo rinkimų rugsėjo 10 dieną, argumentuodami būtinybe perkrauti politinę sistemą.

Tokį sprendimą TS-LKD prezidiumas priėmė reaguodamas į žiniasklaidos tyrimus dėl savivaldos politikų galimo piktnaudžiavimo jiems skiriamomis išmokomis.

Premjerė Ingrida Šimonytė yra paskelbusi, kad tuo atveju, jei nebus pritarta pirmalaikiams rinkimams, ji atsistatydins. Tai reikštų ir visos Vyriausybės atsistatydinimą.NAUJAUSI KOMENTARAI

Neadekvatu

Neadekvatu portretas
Priežastis ir paekmė turi tam tikras taisykles, kurias mus mokino mokykloje. Pvz., 10 - 2= 8; /2=4. Bet negali būti, kad 10-2=0; /2=100. Kažkas negerai su logika, nejaugi karalienės Mortos edukacijos schemos išvarė iš proto?

Geriausias kelias TS-LKD atsinaujinimui

Geriausias kelias TS-LKD atsinaujinimui portretas
tai išmėžti iš savo partijos užsigulėjusi mėšlą-G.Landsbergį su keliolika jo klapčiukų ir pakalikų ir nuo to bus tiek partijai, tiek Lietuvos valstybei, tiek Lietuvos piliečiams nepalyginamai geriau........

Ne valdzias

Ne valdzias portretas
keisti reikia,o santvarka!
VISI KOMENTARAI 8

Galerijos

Daugiau straipsnių