G. Landsbergis: rusiška „Sputnik V“ vakcina yra tuščias reikalas

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis teigia, kad Rusija šiuo metu yra paskiepijusi mažiau nei 10 proc. savo gyventojų, todėl šios valstybės pažadai suteikti užtektinai „Sputnik V“ vakcinų Europos Sąjungai, G. Landsbergio nuomone, šiuo metu nėra realiai įgyvendinami.

„Manau, kad tai yra tuščias reikalas visa ta „Sputnik“ vakcina. Matant, kiek jos realiai yra pagaminta, kokie yra Rusijos pajėgumai, kiek jie yra paskiepiję savo žmonių“, – trečiadienį „Žinių radijui“ sakė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) pirmininkas.

Manau, kad tai yra tuščias reikalas visa ta „Sputnik“ vakcina.

G. Landsbergio nuomone, Rusija šiuo metu neturi pakankamų pajėgumų pagaminti užtektinai vakcinų savo šalies gyventojų skiepijimui, todėl Kremlius, užsienio reikalų ministro manymu, Europos Sąjungai siūlo vakcinas, kurių pats gamintojas dar nepradėjo gaminti.

„Paskutinis skaičius, kurį mačiau, buvo 6 proc., tai pažadai skiepyti Europą ir pasaulį būtų geriausiai įtikinantys tuomet, kai Rusija savo piliečius pradėtų skiepyti ir būtų patvirtinta, kad tai efektyvu. Dabar akivaizdu, kad gamybos pajėgumų nėra ir bandoma tiesiog įtikinti kokius nors didesnius gerbėjus pasaulyje įsigyti vakciną, kurios realiai dar niekas nėra pradėjęs gaminti“, – tvirtino G. Landsbergis.

Todėl, TS-LKD pirmininko nuomone, Vakarų valstybės pačios sugebės apsirūpinti Europos Sąjungoje arba JAV pagamintomis vakcinomis, o rusiškus skiepus, jo nuomone, naudos tik tos šalys, kurios galbūt norėtų palaikyti draugiškus diplomatinius santykius su Rusija.

„Mano įsitikinimas yra tas, kad vakarietiškos vakcinos Europai tikrai pakaks, ir visi turėsim galimybę pasiskiepyti arba ES, arba Amerikoje pagaminta vakcina, o „Sputnik“ galbūt naudos tie, kurie nori parodyt ypatingą prielankumą (Rusijai – ELTA)“, – sakė G. Landsbergis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Vatnikai stimpa kaip ir musu

Vatnikai stimpa kaip ir musu portretas
Kaimu isigimeliai,antivakseriai.

Anonimas

Anonimas portretas
Taip ir nieks nesikeicia ,kai i valdzia ateina nauji bet senelio pamoku prisimoke .....Toliau savo idealogujas skalambija

?????????????????????

????????????????????? portretas
Kvailai, jūs kvailiai. Jums tiek nedaug tereikia iki laimės. Spaudykit Karbauskio žalią vištą tok, kol pasijusit laimingi ir nepamirškit kolioti Landsbergį..
VISI KOMENTARAI 125
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių