G. Skaistė: Vengrijos priešinimasis paramai Ukrainai yra amoralus

  • Teksto dydis:

Finansų ministrė Gintarė Skaistė amoraliu vadina Vengrijos priešinimąsi bendram 18 mlrd. eurų vertės Europos Sąjungos (ES) paramos Ukrainai paketui Budapeštui siekiant gauti paramą iš ES ekonomikos gaivinimo fondo (RRF).

„Šiek tiek amoralu iš Vengrijos pusės blokuoti paramą Ukrainai ir susieti tai su klausimais, kurie yra tiesiog kito lygmens“, – naujienų agentūrai „Reuters“ antradienį teigė G. Skaistė, dalyvaujanti Briuselyje vykstančiame Ekonomikos ir finansų reikalų tarybos (ECOFIN) posėdyje.

Antradienį Bendrijos finansų ministrai siekia susitarti dėl 18 mlrd. eurų pagalbos paketo Ukrainai lengvatinėmis paskolomis, taip pat diskutuoja dėl RRF plano lėšų Vengrijai.

„Viena problema yra RRF plano ir pinigų reformoms tvirtinimas, bet visiškai kito lygmens problema yra padėti kenčiančiai, kariaujančiai Ukrainai, kurios žmonės žūsta dėl šalies laisvės. Viską sudėlioti į vieną lygmenį yra tiesiog amoralu“, – Finansų ministerijos paskyroje feisbuke cituojama ministrė.

Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas priešinasi bendram 18 mlrd. eurų vertės ES paramos Ukrainai paketui 2023 metams tuo metu, kai Briuselis artėja prie sprendimo dėl milijardinių lėšų, numatytų Vengrijai iš 2021–2027 metų bloko biudžeto ir atsigavimo po COVID-19 pandemijos fondo.

Briuselis dėl susirūpinimo korupcija dar nepasirašė Budapešto lėšų panaudojimo plano.NAUJAUSI KOMENTARAI

<<<<PAGARBA VENGRIJAI

&lt;&lt;&lt;&lt;PAGARBA VENGRIJAI portretas
LENKIU ŽEMAI GALVĄ PRIEŠ VENGRIJOS VYRIAUSYBĘ,KURI RŪPINASI SAVO VALSTYBE ,SAVO TAUTA....KAIP GAILA KAD MŪSŲ NIEKŠELIAI PRISIDEDA IR SKATINA SKERDYNES UKRAINOS ŽEMĖJE....VARGŠAI UKRAINIEČIAI IŠNAUDUOJAMI..JAV IR KITŲ BRUDŲ .....20 VALSTYBIŲ ATSISAKĖ.....

Anonimas

Anonimas portretas
Kiekvienas pasvinkes tolerast-pi.de.ra.sas aiskina apie morale. Juos butina zudyti.

KIEKVIENAS AIŠKINA PAGAL SAVO PROTĄ IR SUGEDIMO LAIPSNĮ...

KIEKVIENAS AIŠKINA PAGAL SAVO PROTĄ IR SUGEDIMO LAIPSNĮ... portretas
Amoralu yra daryti perversmus svetimuose valstybėse ir po to teikti ginklus ŽMONIŲ ŽUDYMUI.
VISI KOMENTARAI 14

Galerijos

Daugiau straipsnių