Straipsnis | kl.lt Pereiti į pagrindinį turinį

Iš kelių konservatorių – akibrokštas Kasčiūnui

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Šalin

Šalin rankas nuo L. Kasčiūno, jis būsimas Lietuvos Prezidentas, bus aukso raidėmis įrašytas į Lietuvos istoriją. Juokų nėra, malonėkite nesišaipyti.
4
-3
Valdykitės ar kokių arbatų gerkite :)

Kliedesiai ir tiek . Konservatoriai niekada neturės daugumos , nes jie mano nuomone , Lietuvos atvirai nekenčia . Akivaizdu po jų 4 metų valdymo .
3
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

pastebėjimas

Nacionaldemokratų ( neo/nacių) partijos aktyvistas - Murzos dešinioji ranka, tai jums ne Žemaitaičio "imkit vaikai...".:)
5
-2
luna

man Kasciunas yra nesutupetas visciukas jam dar daug reikia mokytis kad gautu patirties o dabar ispaskos vazineja Zemaitaicio pedomis ka jis protingas norite pasakyti
4
-4
klaipėdietis

Jeigu Kasšiūnas pasiduos vadinamųjų liberaliųjų konservatorių, o tikriau sakant tų, kuriems labiau patinka vaivorykštės spalvos nei koservatoriškosios-krikščioniškosios vertybės įtakai, pakelti partijos reitingus nepavyks ir sekančiuose rinkimuose jie neperžengs ir 5 procentų ribos. Susitikimuose su eiliniais piliečiais manau, kad šis klausimas tikrai bus užduotas. Su kuo tu?????
11
0
Tai, kad ir svarstyti dėl konservatorių

" pasiduos nepasiduos liberaliems " , nes jau pasidavė . Būdami koalicijoje su politinės korupcijos byloje nuteista partija Liberalų sąjūdžiu ir neLaisvės partija kartu balsavo ir už partnerystę , ir už mažo kiekio narkotikų dekriminilizavimą ir t.t. BALSAVO KARTU !
3
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Remigijus

Tai čia jus visi iš vienos palatos?
1
-5
Mėslita

"Arabiškoji" liberastkoncervų dalis vėl kiša savo prigimties iškrypėliškus norus? Kada bus teisiamas seimo pedofilas ir garažinis iškrypėlis?
12
-2
>

Na reiktu pirma nubaust "Meslitos" direktoriu ir ta spaudos atstova-TAVE, viena i "tiurma, kita i durniu namus.
2
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

V.M.

Kaip gali konservatoriai suderinti savo idealogiją su tokiu dalyku kaip gėjų gyvenimo reikalai? Praeita kadensija parodė visišką šios partijos paklydimą ir nesiorentavimą seimo darbo pagrinduose. Tas suprantama - jų pirmininkuose buvo Gabrielius kuriam (kaip sakė Paukščiui Lopata su Pavilioniu) ,,ką pasakysi tą jis padarys,..". Bet dabar, kai partija galvoja apie savo reputacijos atstatymą, idealogijos stiprinimą ir gryžimą (bent kažkada ) į valdymą, reikėtų užmiršt visus liberalinius skiedalus. Tegul liberalai eina pas Čmil,ko jie sėdi pas konservatorius? Antra vertus, reikia pabaigt su to pačio- per tą patį kaišiojimu seimui. Nepraėjo vieną kart įstatymo projektas - viso gero, daugiau nereikia. Bet nee..Ponai pyderai niekaip nenurimsta, niekaip nesusitaiko su sprendimu kad visuomenės jie neprivers o seimo neapgaus
14
0
Tęsinys (netilpo:)

neprivers o seimo neapgaus.
6
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Kazys

maldeikiukas ne į tą partiją įstojo
18
0
Arūnas

Liberalusis konservatorių flangas???!! Patys suvokiate nesąmonę ir rinkėjų klaidinimą? Kaip kapitalistiniai komunistai 🤣🤣🤣
19
0
Na aš seniai juos taip vadinu , nes

jie nežino kas tokie : balsuoja ir už mažo kiekio narkotikus , ir už santuokas ir už gėralą ir ir ...LIBERKONSERvatos 🤣
11
-3

In reply to by Svečias (nepatvirtina)