Konservatoriai neigia valdančiųjų žodžius: jokio kvietimo kalbėtis nebuvo

Konservatoriai teigia, jog premjero Sauliaus Skvernelio komentaras, kad naujai išrinktos politinės jėgos nelinkusios sėsti prie bendro stalo ir kalbėtis apie pandemiją, yra melas. Anot jų, konservatorių frakcija ne kartą kvietė sveikatos apsaugos ministrą į frakcijos posėdį, bet šis neatvykdavo.

„Tenka tik apgailestauti, kad dabartiniai valdantieji sako netiesą. Jokio kvietimo nesame sulaukę. Priešingai – patys kvietėme ministrą Aurelijų Verygą į uždarą frakcijos posėdį aptarti padėties. Ministras nerado laiko ateit, tad dabartinės jo premjero viešos kalbos yra tiesiog manipuliacija bei atsakomybės kratymasis. Šiuo metu pradėjome konsultacijas su ekspertais, kviečiame juos į talką bei į Seimą pasidalinti savo ekspertize. Jau kitą savaitę užleidome savo opozicinę darbotvarkę ir Seimo tribūną medikų ir ekspertų bendruomenei, kurie pateiks savo rekomendacijas ir pasiūlymus“, – sakė TS-LKD komunikacijos vadovė Vytautė Šmaižytė.

Tenka tik apgailestauti, kad dabartiniai valdantieji sako netiesą. Jokio kvietimo nesame sulaukę. Priešingai – patys kvietėme ministrą Aurelijų Verygą į uždarą frakcijos posėdį aptarti padėties. Ministras nerado laiko ateit.

ELTA primena, kad premjeras penktadienį teigė, kad rinkimus laimėjusių partijų kritika jo vadovaujamai Vyriausybei dėl koronaviruso pandemijos yra netiksli. Premjeras neslepia, kad kvietė naujai išrinktas jėgas kalbėtis apie pandemiją, bet jos neatvyko.

„Rinkimus laimėjusios jėgos iš inercijos tebekritikuoja buvusius konkurentus. Tačiau gavusios kvietimą sėsti prie stalo ir išsamiai susipažinti su situacija – neria į šešėlį. Turbūt tai nauja tos stipresnės Lietuvos mada“, – sakė premjeras.

Anot premjero, sveikatos apsaugos ministras A. Veryga siūlė savo pagalbą naujai išrinktai valdžiai pereinamuoju laikotarpiu.

„Kokį gavo atsakymą? Viešus pasamprotavimus apie tai, kad čia ministras taip bando perkelti atsakomybę! Toks būsimųjų sprendimas ir pasirinkimas. Matyt, tai irgi Lietuvą daro stipresnę. Aš tik priminsiu vieną dalyką: visi suprantame, kad naujasis SAM ministras, deja, tikrai neturės 100 „laisvės nuo kritikos“ dienų“, – sakė S. Skvernelis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Vatinukam

Vatinukam portretas
dumkit i belorusija, kai tik vel sienas pravers nenuverstas batka, bent iki nauju metu dar ten liks nuostabios kolchozu smarves

kauniete

kauniete portretas
o vis tik ateinantieji meluoja ,Mes ,runkeliai, skaityti mokame .

Taigi

Taigi portretas
Melo ir šmeišto era dar tik prasideda! Išsirinko Lietuvėlė naujuosius - taigi, didysis SHOU prasideda! Per gerai gyvenome 4 metus!
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių