Lietuvai – NATO pareigūno padėka už advokatavimą Baltarusijos tautai

Su Seimo pirmininku Viktoru Pranckiečiu penktadienį susitikęs Lietuvoje su oficialiu vizitu viešintis  NATO karinio komiteto pirmininkas, Jungtinės Karalystės karinių oro pajėgų maršalas seras Stuartas Williamas Peachas padėkojo Lietuvai  už Baltarusijos pilietinės visuomenės palaikymą.

„Svečias padėkojo už tai, kad Lietuva yra Baltarusijos tautos ir Baltarusijos pilietinės visuomenės didžiausia advokatė, dėkojo už tai, kad mes juos palaikome, perduodame žinias kitiems ir konsoliduojame kitų jėgas tam, kad baltarusių interesas būtų ginamas daug plačiau“, – po susitikimo su NATO atstovu Eltai sakė V. Pranckietis.

Tai akcentavo ir susitikime dalyvavęs Seimo Užsienio  reikalų komiteto pirmininkas Juozas Bernatonis.

„Mūsų svečias paminėjo, kad Lietuva laikoma vienu iš geriausių ekspertų,  žinančių, kas vyksta Baltarusijoje  ir kad yra palaikymas Lietuvos pastangų, remiančių   demokratiją ir žmogaus teises“, – Eltai sakė J. Bernatonis.

Anot V. Pranckiečio, susitikime buvo kalbama apie tai, kiek Lietuvos politika gali prisidėti prie NATO vystymo  ir NATO bendrosios gynybos užtikrinimo.

Svečias padėkojo už tai, kad Lietuva yra Baltarusijos tautos ir Baltarusijos pilietinės visuomenės didžiausia advokatė, dėkojo už tai, kad mes juos palaikome.

„Taip pat kalbėjome apie  konkrečias situacijas Baltarusijoje, apie Ukrainą ir Sakartvelą, apie tai, kaip mes galime prisidėti prie bendros NATO veiklos užtikrinant arba apginant demokratiją,  padedant apsiginti šioms šalims ir užtikrinant mūsų saugumą Lietuvoje. Kalbėjome apie  NATO vienetų dalyvavimą čia Lietuvoje, apie mūsų karių dalyvavimą NATO misijose“, – sakė V. Pranckietis.

Kalbėdamas apie Baltarusiją, parlamento vadovas  pažymėjo,  kad NATO stebi tą procesą.

„NATO dalyvavimas Lietuvoje  mums yra labai svarbus. Tikrai  mes galime jaustis saugūs ir užtikrinti“, – sakė V. Pranckietis.

Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas J. Bernatonis sakė, kad NATO karinio komiteto pirmininkas S. W. Peachas  yra aukščiausio rango kariškis iš NATO  vadovybės, kuris apsilankė Lietuvoje. Politikas pažymėjo, kad jis  asmeniškai yra didelis  Lietuvos draugas, kuris jau  anksčiau yra dalyvavęs kuriant bendradarbiavimo  programas.

„Šis vizitas, mano supratimu, yra geras ženklas, parodantis, kad NATO yra susirūpinusi situacija mūsų regione ir kad Lietuva nebus palikta viena.(...). Susitikime akcentavau, kad svarbiausia linija yra transatlantinis bendradarbiavimas, bendradarbiavimas JAV ir ES NATO sudėtyje“, – Eltai sakė J. Bernatonis.NAUJAUSI KOMENTARAI

norėčiau ŽINOTI ,kiek " advokatui" LINKEVIČIUI,

norėčiau ŽINOTI ,kiek " advokatui" LINKEVIČIUI, portretas
m o k a NATO už advokatavimą, juk nemokamų p i e t ų nėra.---Ar Linkevičius nepažeidžia įstatymą dirbdamas advokatu tokioje prestižinėje g y n y b o s GRUPUOTĖJE.

Kur amerikonams....ten karas ir tautų supriešinimas

Kur amerikonams....ten karas ir tautų supriešinimas portretas
Kiek už advokatavimą amerikonas sumokėjo Lietuvai.... kad kištųsi į svetimos šalies reikalus ir globotu bobą.....

Puiku

Puiku portretas
Šeimininkas pagyrė savo šunį ir jį paglostė.:D)Tiek naudos.
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių