M. Maldeikis apie siūlytą kyšį: nebe toje epochoje gyvename

Seimo narys konservatorius Matas Maldeikis teigia kyšio pasiūlymo iš parlamentaro Mindaugo Puidoko padėjėjo sulaukęs prieš mėnesį ir iškart kreipęsis į Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT).

„Aš labai pasitikiu STT, mačiau kaip tie pareigūnai dirba, labai profesionalu ir labai teisinga. Ne toje epochoje gyvename, kad dar čia galėtume tokias banalias korupcines schemas vykdyti“, – ketvirtadienį Seime žurnalistams sakė jis.

Seimo narys tvirtino negalįs atskleisti daugiau įvykio detalių, nes pasirašė įsipareigojimą to nedaryti.

„Šiuo metu esu pasirašęs daug teisės aktų, kad negaliu viešinti visos informacijos. Artimiausiu metu kreipsiuosi į prokurorą, kad man būtų suteikta galimybė jums papasakoti tai, kas buvo“, – teigė parlamentaras.

M. Maldeikis tvirtino M. Puidoką pažįstantis gana seniai ir neblogai.

Ne toje epochoje gyvename, kad dar čia galėtume tokias banalias korupcines schemas vykdyti.

„Manau, kad jis įsivaizdavo, kad mane neblogai pažįsta, nes mes buvome vienam kurse, jis buvo atėjęs dėl vieno teisės akto projekto, kurį kartu teikėme“, – kalbėjo Seimo narys.

Tuo metu korupcija įtariamo M. Puidoko padėjėjo Kęstučio Motiečiaus konservatorius tvirtino nepažinojęs.

STT ketvirtadienį pranešė, kad atlieka ikiteisminį tyrimą dėl įtariamo K. Motiečiaus bandymo papirkti M. Maldeikį.

M. Puidoko padėjėjas įtariamas dėl papirkimo ir prekybos poveikiu.

Tyrimo duomenimis, K. Motiečius Seimo patalpose pasiūlė M. Maldeikiui 50 tūkst. eurų kyšį, kad Seimo narys asmeniškai palaikytų ir paveiktų kitus Seimo narius, kad būtų sustabdytas ar atidėtas neribotam laikui Loterijų ir lošimų mokesčio įstatymo pakeitimo projekto priėmimas.

K. Motiečius buvo sulaikytas. Tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.NAUJAUSI KOMENTARAI

vladas lukosevicius

vladas lukosevicius portretas
Maldeikienė išgyrė savo sūnelį ir padarė didvyriu , kaip P. Korčaginą ,,,, o jis pigus provokatorius bandes išsukti Lanzberginius , nes kyšiai buvo skirti jiems … R Janutienė su advokatu aiškiai atskleidė visą schemą ….. PASIŽIŪRĖKITE YouTube …….. BOMBA: konservatorių korupcinė schema/pacientas Pavilionis siaučia/Skirmantas irgi/Kodėl Maldeikis?

Lol

Lol portretas
Juodosios buhalterijos partija, kuri apart kultūrinių karų niekuo kitkuo neužsiima yra korumpuoti? AŠ ŠOKIRUOTAS. Visiškai ne.

o jo..p

o jo..p portretas
koks snukutis. Visų - vieno už kitą gražesni.
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių