Partijų rinkiminėse sąskaitose – jau daugiau nei milijonas eurų

 • Teksto dydis:

Politinių partijų rinkiminėse sąskaitose sukaupta daugiau nei milijonas eurų, sekmadienį pranešė naujienų portalas delfi.lt.

Anot portalo, daugiausiai lėšų yra sukaupusios trys partijos – Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD), Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) ir Lietuvos socialdemokratų darbo partija (LSDDP).

TS-LKD sąskaitoje daugiausia pinigų – maždaug 220 tūkst. eurų, toliau rikiuojasi LSDP su 210 tūkst. eurų, trečia LSDDP – jos sąskaitoje yra kiek daugiau nei 200 tūkst. eurų.

Portalo duomenimis, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąskaitoje sukaupta apie 110 tūkst. eurų, Centro partijos „Gerovės Lietuva“– apie 100 tūkst., Liberalų sąjūdžio – per 60 tūkst., Lietuvos žaliųjų partijos – 50 tūkst., Laisvės partijos – 32 tūkst. eurų.

Darbo partijos rinkiminėje sąskaitoje – 8 tūkst. eurų, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos – per 5 tūkst., o Krikščionių sąjungos – per 4 tūkst. eurų. Beveik 4 tūkst. eurų taip pat yra sukaupusi „Laisvė ir teisingumas“. „Kartų solidarumo sąjungos – Santalka Lietuva“ sąskaitoje apie 500 eurų.

„Drąsos kelio“, Kovotojų už Lietuvą sąjungos, Lietuvių tautininkų ir respublikonų sąjungos, Lietuvos liaudies partijos, „Nacionalinio susivienijimo“, „Jaunosios Lietuvos“, „Lietuvos sąrašo“, „Rusų aljanso“ bei „Lietuva – visų“ sąskaitos kol kas tuščios.

Seimo rinkimų savarankiškos politinės kampanijos dalyvėmis registravosi 22 partijos.

Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną.NAUJAUSI KOMENTARAI

d

d portretas
namisėda,daryk tvarka,prieš rinkimus taip gražiai suokiai,o dabar kur tu .tu tolygus tapkiniui iš ŠIAULIU. KODĖL MES EILINIAI ŽMONĖS,VOS,VOS GALA SUGALU SUDURENTYS TURIM REMTI IŠ MUSU SKURDŽIU LĖŠU PARTIJAS. MANO MANYMU PARTIJOS KAIP UAB VOGIANCIOS LIETUVOS TURTA,TIK SKIRTUMAS TOKS KAD tu ir vsi 141 (iš ju yra keletas sažiningu),prilindot prie lovio.O tau prireikė užsidirbt pragyvenima(aukštam lygy),nes jautei kad švedas tave mes per borta.namisėda irodyk kad LIETUVA YRA GEROVĖS ŠALIS(tavo žodžiai) VISIEMS LIETUVOS ŽMONĖMS,O NE POLITINIAMS SAVANAUDŽIAMS. V A L G Y T , G Y D Y T I S, NORMALIAI GYVENTI NORI VISI.

Anonimas

Anonimas portretas
Visų trijų snukiai įgrisę ,atsibodę. Per juos skurstame ,nes per jų melą ir gražius pažadus viskas išvogta ir žmonės gyvena ant skurdo ribos. Tai Lietuvos nusikaltėliai ,,aferistai ,tai Lietuvos vėžys ....mesti tuos šunsnukius ,sistemos ir klano atstovus lauk .....

Pensininkas

Pensininkas portretas
Iš kokio šiukšlyno išlindo tie žmonės ir partijos,Siaubas kas vyksta???
VISI KOMENTARAI 13
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių