Planuojamas pasirodymas Sočyje sukėlė klausimų dėl M. Drobiazko pilietybės: dovanas galima atsiimti

  • Teksto dydis:

Lietuvos šokių ant ledo porai Margaritai Drobiazko ir Povilui Vanagui ketinant pasirodyti Rusijos prezidento atstovo spaudai Dmitrijaus Peskovo žmonos Tatjanos Navkos organizuojamame renginyje, Seime keliamas klausimas dėl M. Drobiazko pilietybės.

Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas Stasys Šedbaras sako, kad Lietuvos pilietybė M. Drobiazko buvo suteikta kaip dovana, o ją, pažymi politikas, galima atsiimti. Ypač, akcentuoja S.  Šedbaras, jei Lietuvos pilietybę gavusio asmens veiksmai niekaip nedera su šaliai ypač svarbiais principais. Kaip leido suprasti Seimo narys, garsiausios visų laikų Lietuvos šokių ant ledo poros pasirodymas Kremliaus ruporo žmonos renginyje būtų pakankamas pagrindas pradėti diskusiją dėl 1992 metais suteiktos pilietybės atėmimo.

„Aš kategoriškai smerkiu tokius dalykus. Iš teisinės pusės, aš manau, kad reikia pradėti procedūrą dėl pilietybės atėmimo. Ji kaip dovana buvo suteikta, o dovaną galimą atsiimti“, – Eltai sakė konservatorius.

Iš teisinės pusės, aš manau, kad reikia pradėti procedūrą dėl pilietybės atėmimo. Ji kaip dovana buvo suteikta, o dovaną galimą atsiimti.

„Aš tikrai būčiau už tai, kad reikėtų pasvarstyti šį klausimą. Jeigu trūksta teisinių mechanizmų, tai juos galima patobulinti. Bet žmogus, kuris gauna pilietybę kaip tam tikrą dovaną, tikrai ja turi naudotis tinkamai“, – pridūrė S. Šedbaras.

Pasak jo, Prezidentūra, kaip atsakinga institucija, šį klausimą galėtų jau pasvarstyti.

„Aš manau, kad šioje vietoje reikėtų Prezidentūrai pasvarstyti šį klausimą“, – teigė Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas.

Penktadienį Putino atstovo spaudai Dmitrijaus Peskovo žmona T. Navka socialiniuose tinkluose paskelbė, kad Lietuvos šokių ant ledo pora ketina pasirodyti Rusijos mieste Sočyje.NAUJAUSI KOMENTARAI

tik

tik portretas
kai politpridurkai mena suplaka kartu su karo sadizmu ir ji niekina tai tolygu 16 A britu fanatiku veiksmams kariant bei deginant niekuo nekaltus zmones nes to pageidav o inkvizicijos sadistai prisidengdami raganavimu ir sis procesas isikunijo ir siuos fasistus breiviko valinskio ir kt saikos sadistyneje naturoje kuri su gobsumu eina koja kojon ?===

Ruskiai šūdai

Ruskiai šūdai portretas
Atimti iš tos ku-rvos pilietybę, Vanagą kastruoti ir atiduoti Kirkorovui...bet jie tam ilgai repetavo ir ruošėsi, reiškia jie yra visiški ruskių išmatos...

tik tok

tik tok portretas
slava ukraine, pi de ras tam slava
VISI KOMENTARAI 69

Galerijos

Daugiau straipsnių