Premjeras: nekaltinu prezidento, bet tai panašu į diskriminaciją tautiniu pagrindu

 • Teksto dydis:

Kalbėdamas apie prezidento ir opozicijos kritiką susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus atžvilgiu, ministras pirmininkas Saulius Skvernelis teigia įžvelgiąs „diskriminacijos tautiniu pagrindu foną“.

„Aš nesakau dėl prezidento ir jo tikrai tuo nekaltinu, bet matome, koks yra fonas: jis panašėja į diskriminaciją tautiniu pagrindu“, – interviu portalui delfi.lt teigė S. Skvernelis.

Valdančiųjų „valstiečių“ deleguotas ministras pirmininkas teigė įžvelgiąs pastangas išstumti Lietuvos lenkų rinkimų akciją-Krikščioniškų šeimų sąjungą (LLRA-KŠS) iš koalicijos.

„Didžiausią problemą matau tame, kad nukrypstama į galimą diskriminaciją (nekalbu apie konkrečias institucijas) tautiniu pagrindu. Dabar jau linksniuojama viskas – ir priklausymas partijai, ir Vilniaus, Trakų rajonų [valdžios] veikla. Tai – trumparegiškas požiūris, nes pastaruoju metu ta politinė jėga sparčiai integruojasi į Lietuvos visuomenę ir valstybę. Šiuo atžvilgiu svarbus ir santykis tarp Lietuvos ir Lenkijos. Kolegos lenkų politikai tai supranta ir mato judėjimą teisingą linkme“, – kalbėjo S. Skvernelis.

Aš nesakau dėl prezidento ir jo tikrai tuo nekaltinu, bet matome, koks yra fonas: jis panašėja į diskriminaciją tautiniu pagrindu.

Ministro pirmininko vertinimu, LLRA-KŠS nesitrauks iš koalicijos, yra „patikimi politiniai partneriai, jaučiantys atsakomybę“, be to, ši partija tolsta nuo įtakos iš Rytų.

„Nes ta politine jėga labai dažnai buvo asocijuojama su Rytų kaimyne, o šiandien tos bambagyslės yra nukirptos – arba bent jau paskutinės nukirpinėjamos. Bet yra toks noras – specialiai arba iš kvailumo – ją vėl pastumti į Rytus. Mūsų valstybei tai tikrai nenaudinga“, – teigė premjeras.

S. Skvernelis sako matąs galimybių po Seimo rinkimų dirbti su Gintauto Palucko vadovaujamais socialdemokratais, taip pat neatmeta ir valdančiosios koalicijos su Darbo partija galimybės. Anot premjero, Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas „kaip asmenybė vienareikšmiškai pasikeitė į gera“. NAUJAUSI KOMENTARAI

Dedule

Dedule portretas
Nuoseda kaip ir rusijos valstybes paslaptis agente magnolija grybauskaite priklauso lansbergio gaujai

...

... portretas
Ach, tas Dėdulė iš Tvartelio, ach tas š'matininkas - taip sugebėt sumaištį Šaly kelt, visus prieš visus nuteikinėt, taip virtuoziškai primest mums kažkokią tautinę nesantaiką (taip kaip kažkada SUGEBĖJO mums kažkokią 'žydšaudystę' primest). Nes tuoj išgirsim kad tokia šalis neturi teisės egzistuot, tuoj apsiskebs save 'vykdančius dievo misiją išvalyt jo patiems žydams pažadėtą žemę nuo vietinių aborigenų'... tai KIEK dar jie mus kiršys, kiek dar naudosis savo Trojos arkliais, kiek jų išvis yra?..

siulyciau

siulyciau portretas
po sio politbardako atsistatydint del sveikatos ir ramybes sau ir seimai juk asfalta turi ir kelias nebedulkes ir taip bus geriau paciam ir lenkams tautiniu pagrindu nes gelbet pervelu kur viska lemia pinigai ir masiulio dangstymas.....
VISI KOMENTARAI 100
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių