Premjerė – apie karantino atlaisvinimus: kada ir kokių galima tikėtis pirmiausia

Sprendimus dėl kai kurių karantino apribojimų panaikinimo Vyriausybė galėtų priimti iki vasario vidurio, sako ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė.

„Manau, kad tai prasidės kažkur, matyt, vasario pirmoje pusėje. (...) Sakyčiau, labiau nuo vasario vidurio – kažkas tarp vasario pradžios ir vasario vidurio: ar tai būtų vasario 8-ta ar vasario-10 ar kokia panaši diena. Žiūrėtume konkrečiai priimdami tuos sprendimus, nuo kada praktiškai tie apribojimai, tarkime, būtų palengvinti ar galbūt ir iš viso panaikinti kažkuriais atvejais“, – pirmadienį portalui alfa.lt teigė premjerė.

Pasak jos, kitą pirmadienį Vyriausybės ekstremalių situacijų komisija galėtų suformuluoti konkretesnius siūlymus, nuo kokių veiklų ir kokiomis datomis tas laisvinimas galėtų prasidėti.

„Pirmiausia reikia sulaukti patikimų duomenų, kad ta linkme jau galime eiti, todėl kad situacija, nors ir gerėjanti, bet dar yra labai trapi“, – tvirtino I. Šimonytė.

BNS anksčiau rašė, kad siekiant sumažinti COVID-19 plitimą, Vyriausybės ekstremaliųjų situacijų komisija pirmadienį pasiūlė pratęsti šalyje paskelbtą karantiną iki iki vasario 28 dienos.

Planuojama, kad nuo vasario vidurio, jeigu užsikrėtimų skaičius mažės, galima būtų leisti bendrauti dviem namų ūkiams, taip pat gydymo įstaigose būtų didinamas planinių stacionarinių paslaugų skaičius. Būtų svarstoma grąžinti į mokyklas pradinukus.

Tarp pirmųjų svarstomų atlaisvinimų – leidimas veikti ne maisto prekių parduotuvėms, tačiau su sąlyga, kad ji turi turėti atskirą įėjimą iš lauko, taip pat būtų laikomasi kitų saugaus atstumo reikalavimų.

Iki kovo 1 dienos išliktų rekomendacija, jeigu įmanoma, tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuje rinktis nuotolinį darbą, išskyrus tas funkcijas, kurias būtina atlikti darbo vietoje.

Lietuvoje karantinas paskelbtas pernai lapkričio 7 dieną, nuo gruodžio 16 dienos jo režimas sugriežtintas ir pratęstas iki sausio 31-osios. NAUJAUSI KOMENTARAI

>>>Jo \\\\.../////

>>>Jo  \\\\...///// portretas
>>>Jo priešpilnis,nesisveikuoja.Psichinius ligonius įpatingai veikia Mėnulio fazės.

Jo

Jo portretas
Aš tai panaikinčiau karantiną.Protingi ir bw jo laikysis rekomendacijų.O debilai gandragalviai tegu stimpa jei jiems taip blogai būti gyviems.Nors tauta apsivalys nuo idiotų...

KUMELĖ GARDE

KUMELĖ GARDE portretas
Kumelės gerbėjams-Nu kaip graziai cia liandzbergio anukeliai ir mortos mokinukai porina apie tobula valdzia.. Aplink vien gejai ir zolyte ir visiems labai grazu.. Kurgi nebus grazu kai morta skaityt neismokino ir nezino kurgi tas 130 veiksmu planas.. Ka iskiepijo tai rekti vata ir kremliniai, tik paciu dievaiciai kgbisniku anukai ir anukes bet cia viskas gerai, jie 75 metams islaptinti tad net ir broileris spes senstelt, o kai visus isslaptins, tai jau bus laisves partijos karta izaugus, kurie nezinos ar kiausinius turint jis vyras ar moteris.. Visi bus laimingi su vaivorykstemis ir petras su petru gala su galu sudure sypsosis zolytes apsipute.. Valio kgb landzbergi, kuris vienintelis "patriotas" tarybu sajungoje po pasauly keliavo.. Kai "vatnikai net i cekoslovakija isvaziuot negalejo.. Nes saugumas nepraleido.. Bet dedule keliavo ir vargo nemate.. Nezinodamas galetum pagalvot kad kgbistu dirbo..
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių