R. Karbauskis tikisi S. Skvernelio sprendimo netrukus: iš konservatorių nesityčiosime

Kalbėdamas apie buvusios finansų ministrės Ingridos Šimonytės sprendimą vesti Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) sąrašą Seimo rinkimuose, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako, kad „valstiečiai“ iš tokio oponentų sprendimo nesityčios.

Vis dėlto „valstiečių“ lyderis neslėpė, kad LVŽS tikisi premjero Sauliaus Skvernelio sprendimo dėl jų rinkiminio sąrašo vedimo artimiausiu metu, o kad sąrašo lyderis nepriklausytų partijai, R. Karbauskio nuomone, nėra esminis dalykas.

„Konservatorių propaganda mūsų atžvilgiu buvo labai ilgą laiką tokia, kad lizinginis premjeras, kad sąrašą veda nepartinis žmogus. Iš mūsų ilgai tyčiojosi, dabar imasi to paties – kviečiasi nepartinę kandidatę vesti sąrašą. Mes tikrai nesityčiosime iš jų, aš sveikinu jų apsisprendimą – žmonės nutarė, kas ves sąrašą“, – trečiadienį „Žinių radijui“ sakė R. Karbauskis.

LVŽS neslėpė, kad tikisi, jog S. Skvernelis greitu metu paskelbs, ar ves „valstiečių“ sąrašą Seimo rinkimuose.

„Saulius yra pasveikęs, tai yra tas momentas, kurio mes labiausiai laukėme, – pirmiausia jis turėjo pasveikti ir pasveiko. Dabar kitas sprendimas yra jo dalyvavimas (rinkimuose. – ELTA). Jis apie tai turėtų paskelbti kažkada artimiausiu metu, tikiuosi“, – tęsė R. Karbauskis.

Saulius yra pasveikęs, tai yra tas momentas, kurio mes labiausiai laukėme.

Jo teigimu, sąraše esančių žmonių eiliškumą nuspręs LVŽS taryba.

„Aš labai tikiuosi ir to (S. Skvernelio. – ELTA) sprendimo, o po to eiliškumą jau nustatys partijos taryba“, – sakė LVŽS lyderis.

Jis taip pat teigė nematąs didelės problemos, kad sąrašo lyderis nepriklauso partijai.

„Partinis bilietas nėra šioje vietoje esminis klausimas, esminis klausimas vertybine prasme – ar tais įsipareigojimais, kuriais žmonės eina į rinkimus, mes esame tapatūs. Šioje vietoje svarbiausia tai, o ne partinis bilietas, nes mes labai daug pavyzdžių galime rasti, kada partijos bilietą deda į šalį pirmai situacijai pasitaikius, kada žmogui labai naudinga tą padaryti“, – pridūrė R. Karbauskis.

Antradienį konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis patvirtino, kad Seimo narė Ingrida Šimonytė sutiko vesti partijos sąrašą artėjančiuose Seimo rinkimuose, primena ELTA.NAUJAUSI KOMENTARAI

tomas

tomas portretas
Įsižiūrėkite į nuotrauką - taip vampyrai čiulba ir sparneliais plasnoja, kad auka skausmo nejaustų. O po to - ant sprando ir bizūnu per strėnas. Negi Skvernelis dar pasitiki Karbauskio melagystėmis?

nuomone

nuomone portretas
Aisku Ramuna-i netrukdykite jiems tyciotis is jusu.

kauniete

kauniete portretas
NESUPRANTU KODEL VALSTIEČIU PARTIJA TURI VESTI SKVERNELIS O NE KARBAUSKIS AR TAI NEPAKENKS PARTIJAI IR TAUTA LABIAU PASITIKI GERBIAMU KARBAUSKIU
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių