S. Skvernelis nepatenkintas nuosprendžiu: už niekšingus veiksmus turi būti atpildas

Buvęs premjeras Saulius Skvernelis sako, kad vyras, palikęs užrašus ant jo gyvenamos Upės gatvės asfalto, turi sulaukti atpildo, todėl trečiadienį priimtą išteisinamąjį teismo sprendimą žada skųsti.

„Iki pat galo (...) Jis už savo niekšingus veiksmus turi sulaukti atpildo“, – BNS sakė S. Skvernelis.

Vilniaus regiono apylinkės teismas paskelbė, kad buvęs prezidentės Dalios Grybauskaitės ir buvusio susisiekimo ministro Roko Masiulio patarėjas Gediminas Vaitkevičius visiškai išteisinamas dėl šmeižimo ir viešosios tvarkos pažeidimo.

„Kai kurie apylinkių teismų sprendimų nenustoja stebinti. Dabar visi galime eiti, pasiimti dažų flakonėlius ir savo nuomonę „išreikšti“ užrašais ant viešų vietų – gatvių, pastatų“, – teigė buvęs premjeras.

Dabar visi galime eiti, pasiimti dažų flakonėlius ir savo nuomonę „išreikšti“ užrašais ant viešų vietų – gatvių, pastatų.

Dabartinis Seimo opozicijos lyderis įsitikinęs, kad tai buvo „išniekinimas ir šmeižto paskleidimas“.

Vilniaus rajone esančios Upės gatvės asfaltas buvo aprašinėtas praėjusių metų birželio 10 dieną, ant jo buvo palikti užrašai „vagies namas“ ir „Skvernelis“ bei nupiešta rodyklė.

Gatvę apipaišiusį vyrą vietoje sulaikė Vadovybės apsaugos departamento pareigūnai ir perdavė policijai.

BNS primena, kad 2019 metų spalio pabaigoje perskirstant Kelių priežiūros ir plėtros programos rezervo lėšas Vyriausybė 300 tūkst. eurų papildomų lėšų skyrė Vilniaus rajonui, nors ši savivaldybė nebuvo pateikusi konkrečios paraiškos, nebuvo nurodžiusi ir prašomos sumos. Portalas 15min.lt pranešė, kad visa ši suma buvo skirta tuometinio premjero S. Skvernelio gyvenamos gatvės ruožo asfaltavimui.

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija tyrė, ar S. Skvernelis nesupainiojo viešųjų ir privačiųjų interesų, tačiau po pusmečio tyrimą nutraukė, taip ir nesurinkusi pakankamai duomenų spręsti vienaip ar kitaip.NAUJAUSI KOMENTARAI

VALSTIEČIAI--kai buvote v a l d ž i o j e

VALSTIEČIAI--kai buvote v a l d ž i o j e portretas
t u r ė j o t e galimybę IŠVIEŠINTI OŽIO paslėptus KONSERVATSOCDEMŲ k g e b i s t u s,kurie 30 metų g r i a u n a ŽMONIŲ gyvenimus, teisingumą, nes 80 % teisėjų yra OŽIO ir MAGNOLIJOS s t a t y t i n i a i, kurie ir tarnauja OŽIO tvartui-- a k i v a i z d ž i a i parodo šis teismo sprendimas, kaip KGB-tai gina jų nusikaltimus.

Hmm

Hmm portretas
Mane stebina dvigubi standartai Lietuvoje.. jeigu kas išsako savo neigiamą nuomonę apie gėjus - gauna tūkstantinę baudą, jeigu viešai tyčiojasi ir žemina politiką - tokius išteisina. Nepalaikau Skvernelio kaip politiko, bet palaikau jo rįžtą skųsti teismo nutartį.

?

? portretas
Jo likimas sirgti?
VISI KOMENTARAI 35
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių