A. Širinskienė įtaria dokumento klastojimą, kreipėsi į Seimo kanclerę

Dėl tikrovės neatitinkančių duomenų pateikimo spalio 15 d. nenumatyto Seimo plenarinio posėdžio protokole, Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkė Agnė Širinskienė pirmadienį tarnybiniu pranešimu kreipėsi į Seimo kanclerę Daivą Raudonienę.

Jame nurodoma, kad po nenumatyto posėdžio, kurio metu opozicija bandė išsaugoti Viktorą Pranckietį, protokole pateikta tikrovės neatitinkanti informacija. Anot Seimo narės, galimai suklastotą protokolą yra pasirašęs tiek Seimo pirmininkas V. Pranckietis, tiek ir posėdžiui pirmininkavusi Seimo pirmininko pavaduotoja Irena Degutienė.

A. Širinskienės teigimu, protokole galimai klastojamas būtent tas momentas, kuris Seime sukėlė daugiausiai diskusijų. „Sunku patikėti, kad iš nevilties, jog V. Pranckietis gali netekti savo posto, opozicija imasi veiksmų, kurie jau mina ant baudžiamosios atsakomybės slenksčio. Praėjusį ketvirtadienį Seimas pareiškė nepasitikėjimą balsų skaičiavimo grupe dėl to, kad ji nebuvo patvirtinta, nes posėdžiui pirmininkavusi I. Degutienė savavališkai, be Seimo pritarimo, pakeitė kelis jos narius. Tuo tarpu posėdžio protokole atsiranda įrašas, kad balsų skaičiavimo grupei pritarta bendru sutarimu, kurio posėdyje iš tiesų nebuvo“, – stebisi Seimo narė A. Širinskienė.

Tuo tarpu faktinės aplinkybės, fiksuotos tiek tos dienos vaizdo įraše, tiek ir stenogramoje rodo, kad nei balsavimo, nei bendru sutarimu išreikšto Seimo pritarimo, nebuvo.

Pasak jos, I. Degutienės ir V. Pranckiečio pasirašytame dokumente nurodoma, kad nutarta patvirtinti balsų skaičiavimo grupę ir tam pritarta bendru sutarimu.

„Tuo tarpu faktinės aplinkybės, fiksuotos tiek tos dienos vaizdo įraše, tiek ir stenogramoje rodo, kad nei balsavimo, nei bendru sutarimu išreikšto Seimo pritarimo, nebuvo“, – sako A. Širinskienė.

Savo tarnybiniame pranešime A. Širinskienė prašo Seimo kanclerės D. Raudonienės, kad ji įvertintų, ar tikrovės neatitinkančių duomenų pateikimas 2019 m. spalio 15 d. nenumatyto posėdžio protokole, kurį pasirašė Seimo pirmininkas V. Pranckietis ir Seimo pirmininko pavaduotoja I. Degutienė, neturi dokumento klastojimo požymių ir ar dėl to neturėtų būti kreiptasi į prokuratūrą.

Taip pat Seimo kanclerei D. Raudonienei adresuotame rašte pateikiamas prašymas nustatyti už tikrovės neatitinkančių duomenų pateikimą atsakingus asmenis bei ištaisyti protokole tą pateiktą informaciją, kuri neatitinka faktinių aplinkybių.NAUJAUSI KOMENTARAI

Balsų skaičiavimo komisija

Balsų skaičiavimo komisija portretas
Yra PRIVALOMA kiekvieno susirinkimo , posėdžio metu .Seimas ne išimtis ir kiek žinau už kiekvieną komisijos narį yra balsuojama atskirai . O ką padarė konservatorė Degutienė kaip pirmininkė ? Ėmė ir PASKYRĖ komisijos narius , be balsavimo ? Apie tai ir kalba Širinskienė . O jau kiek seimo narių palaiko Pranckietį matėm ) Anot Pranckiečio didesnė seimo dalis )))) Neįsivaizduoju kaip žmogui turi rūpėti postas - pensija , kad gavęs 6-7 seimūnų palaikymą , neatsistatydina )))) Širinskienė teisi kaip visada .

Žinoma,

Žinoma, portretas
kad suskaičiuoti 11 balsų,turėjo būti sudaryta autoritetinga komisija.

Pagarba ,, valstiečiams ,, kurie

Pagarba ,, valstiečiams ,, kurie portretas
kurie viešina seimo opozicinių intrigas . Dabar štai konservatorės Degutienės posėdžio ,, protokolas,, dėl Pranckiečio . Pasirašė dėl to ko nebuvo ? Seimo opozicinių intrigos tęsiasi ? Pagalvoju kiek jie pridirbo ir kokie tapo bebaimiai per tuos 25 metus ? O ,, Valstiečiai ,, ima ir paviešina jų ,, darbus ,, . Suprantu kodėl taip įnirtingai bandoma per medias , TV dergti ,, valstiečius ,, )))
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių