T. Tomilinas: jei tokie drastiški sprendimai priimami, reiškia, esu pavojingas

Iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) partinių pareigų šalinamas Tomas Tomilinas neslepia, kad toks partijos Tarybos sprendimas yra skaudus, tačiau, pasak jo, dar labiau motyvuojantis ginti savo vertybes. Politikas teigia šį partijos tarybos sprendimą gerbiąs, todėl savo noru žada trauktis ir iš partijos pirmininko pavaduotojo posto bei LVŽS frakcijos Seime seniūnės pavaduotojo pareigų.

„Aš demokratiją vertinu kur kas labiau nei pareigas ar postus. Kai išsakai kitą nuomonę, kai užstoji tuos, kurie yra silpnesni, kai nepatinki daugumai, tai būna skaudu, būna sunku. Bet tai dar labiau motyvuoja ginti“, – po LVŽS tarybos posėdžio teigė T. Tomilinas

„Reiškia, aš esu pavojingas, jeigu yra tokie drastiški sprendimai, reiškia, labai nepatinku kai kam“, – pridūrė jis.

Todėl jis teigia sąmoningai atsitrauksiąs tiek iš partijos pirmininko pavaduotojo posto, tiek iš LVŽS frakcijos Seime seniūnės pavaduotojo pareigų.

„Aš sąmoningai trauksiuosi iš tų pozicijų. Ginu šiuo atveju vertybę – žmogaus teises ir žmonių lygiateisiškumą. Aš manau, kad atėjo laikas Lietuvoje turėti normalią parlamentinę diskusiją ir nesivaikyti pigių reitingų“, – patikino jis.

Aš sąmoningai trauksiuosi iš tų pozicijų. Ginu šiuo atveju vertybę – žmogaus teises ir žmonių lygiateisiškumą.

Vis tik LVŽS tarybos sprendimas dėl jo paties pašalinimo iš partinių pareigų, T. Tomilino įsitikinimu, prasilenkia su sveiku protu.

„Man atrodo, tai yra tikrai prasilenkiantis su sveiku protu sprendimas, bet aš jį gerbiu. Tikrai postų niekada nesiekiau, tai nėra mano gyvenimo tikslas. Šioje situacijoje, kai netradicinės orientacijos žmonės yra taip niekinami, taip žeminami, kai jie tikrai neturi pakankamai pilietinių teisių, kaip mes dauguma, tikrai stoti į mažumos pusę, mano nuomone, – savalaikis sprendimas. Reikia tai daryti“, – sakė politikas.

Vis dėlto T. Tomilinas nesutinka su LVŽS pirmininko Ramūno Karbauskio išsakytu argumentu, kad, jei jis savo poziciją dėl Partnerystės įstatymo būtų išsakęs prieš rinkimus, rinkėjų nebūtų išrinktas į Seimą. T. Tomilinas tikina, kad jo vertybinė pozicija prieš rinkimus rinkėjams buvo žinoma.

„Aš savo poziciją išsakiau prieš rinkimus, tai yra viešai prieinama informacija. (...) Taip pat Lukas Savickas, viešai agituodamas už LVŽS, tą pačią poziciją išsakė ir jį išrinko į Seimą. Tai yra pakankamai primityvi manipuliacija. Mano pozicija yra už tradicines vertybes, pasisakau už šeimos politiką, aš ją vykdžiau kartu su kitais kolegomis. Nenoriu savęs susireikšminti, bet tikrai prisidėjau prie šeimų gerovės Lietuvoje, prie vaiko pinigų atsiradimo Lietuvoje, prie kitų labai svarbių sprendimų“, – sakė T. Tomilinas.

ELTA primena, kad trečiadienį Vilniuje vykstančio LVŽS tarybos posėdžio metu partijos skyriai bei LVŽS šešėlinio Ministrų Kabineto nariai iškėlė klausimą dėl LVŽS pirmininko pavaduotojo ir LVŽS frakcijos seniūnės Seime pavaduotojo T. Tomilino elgesio išduodant LVŽS vertybines nuostatas bei nevykdant LVŽS įsipareigojimų rinkėjams.

LVŽS tarybos narių siūlymu buvo priimtas sprendimas atšaukti T. Tomiliną iš LVŽS šešėlinės Vyriausybės socialinių reikalų ir darbo ministro pareigų. LVŽS frakcijai Seime rekomenduota spręsti jo galimybės toliau eiti frakcijos seniūnės pavaduotojo pareigas klausimą. Taip pat priimtas sprendimas siūlyti T. Tomilinui pačiam atsistatydinti iš einamų LVŽS pirmininko pavaduotojo ir LVŽS valdybos nario pareigų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Durnas tu o ne pavojingas.

Durnas tu o ne pavojingas. portretas
Argi neradai kitokio būdo kaip nediskredituot valstiečius?Partijos su kuria patekai į aukščiausią valdžią...Negalėjai balsavime susilaikyt arba bent praleist balsavimą?Dabar galėsi rūkyt su mišrūnais arba judų partijom

Rasa

Rasa portretas
Taip pasirodo jis GĖJUS fui ant taves Tomylinai o gal tomilinaitė

jOANA

jOANA portretas
Negaliu balsuoti už taIP GERBEMA PARTIJA KURIOJE PASIRODO IŠLENDA RASKEVIČIAUS IR VAIVORIKŠČIU GERBĖJAS TOMYLINAS TOMYLINAI TIESIOG PRISPJOVEI MANO ŠEIMAI I ŠIRDI EIK LAUK IŠ PARTIJOS
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių