V. Landsbergis: ateis laisvė ir Baltarusijai, ten bus įrašytas S. Šuškevičiaus vardas

Trečiadienį miręs pirmasis nepriklausomos Baltarusijos vadovas Stanislavas Šuškevičius nesulaukė laisvos Gudijos, tačiau ateis laisvė ir Baltarusijai-Gudijai, sako pirmasis Lietuvos vadovas atkūrus nepriklausomybę Vytautas Landsbergis.

„S. Šuškevičius nesulaukė laisvos Gudijos. Belovežo signataras, vienas trijų pasirašiusių nuostatą – verdiktą, kad „SSRS LIOVĖSI EGZISTAVUSI“, o tai buvo vartai į galimą naują, kitokį pasaulį, išėjo į visišką laisvę“, – trečiadienį feisbuke paskelbė V. Landsbergis.

Pasak V. Landsbergio, Lietuva 1991-ųjų gruodį jau buvo pripažinta ir nepriklausoma, Jungtinių Tautų Organizacijos narė, o tuometiniai Rusijos, Ukrainos ir Baltarusijos lyderiai Borisas Jelcinas, Leonidas Kravčiukas ir S. Šuškevičius „užvertė paskutinį Blogio imperijos puslapį“.

Laimėk, Ukraina. Ateis laisvė ir Baltarusijai-Gudijai. Ten bus įrašytas Stanislavo Šuškevičiaus vardas.

Pasak V. Landsbergio, Rusijos prezidentas B. Jelcinas pralaimėjo kovą su „kagėbistiniu revanšizmu“, bet keleri metai „pradinio žygio į laisvę įkvepia ir Ukrainos šių dienų didvyrišką gynybinį Tėvynės karą prieš godžią rytų kaimynę Maskoliją, kuri nenori ir nepajėgia keistis“.

„Laimėk, Ukraina. Ateis laisvė ir Baltarusijai-Gudijai. Ten bus įrašytas Stanislavo Šuškevičiaus vardas“, – sako V. Landsbergis.

Trečiadienį būdamas 87-erių mirė pirmasis nepriklausomos Baltarusijos vadovas, vėliau tapęs autoritarinio šalies vadovo Aliaksandro Lukašenkos kritiku. Jo žmona agentūrai AFP patvirtino, kad S. Šuškevičius mirė dėl koronaviruso sukeltų komplikacijų.

1991-ųjų gruodį Belovežo girioje susirinkę tuometiniai Rusijos, Ukrainos ir Baltarusijos lyderiai B. Jelcinas, L. Kravčiukas ir S. Šuškevičius paskelbė Sovietų Sąjungą nustojus egzistuoti.NAUJAUSI KOMENTARAI

Švanc'berg \\\\\\.....//////

Švanc'berg \\\\\\.....////// portretas
Taigi o'Žys garsiausiai kriokė,kokios jums šunauja laisvės,nebent tik SNG.Dabar jaučiasi didysis Lietuvos "išvaduotojas" ir mekena iš prišnerkšto balkonėlio,Lietuvos duobkasys.

Isvogti sali

Isvogti sali portretas
ir paversti piliecius uzsieniu vergais - eik su tokia "laisve" na...

d

d portretas
senas ožy lansbergi tu nepripažysti sovietinės artributikos.tu LIETUVOS naikintojau vadinamas profesorium,tavo pačio komentarais,tu šiukšlė,o ne profesorius,sovietini palikima (kaip tu pats išsireiškiai reik naikint,)ožy nekiršink LIETUVOS žmoniu,linkiu tau kuo greičiau padvėsti. TADA LIETUVA TIKRAI BUS LAISVA
VISI KOMENTARAI 14
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių