V. Pranckietis apie prezidento rinkimus: jei partija pasiūlys, svarstysiu Pereiti į pagrindinį turinį

V. Pranckietis apie prezidento rinkimus: jei partija pasiūlys, svarstysiu

2018-11-15 15:20

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis sako, kad dėl prezidento rinkimų dar nėra apsisprendęs. Pirmiausia dėl to, kad jam reikalingas partijos pasiūlymas bei palaikymas dalyvauti prezidento rinkimuose.

Viktoras Pranckietis
Viktoras Pranckietis / M. Morkevičiaus / ELTOS nuotr.

„Man reikalingas partijos palaikymas arba komandos palaikymas. Šiuo atveju, aš turėčiau gauti kažkokius pasiūlymus iš partijos. Jeigu pasiūlys, tuomet ir svarstysiu“, - „Delfi“ studijoje teigė Seimo pirmininkas.

„Aš noriu atlikti darbą ir, jeigu žmonės galvos, kad aš jį gerai atlieku, galbūt galvos, kad ir kitą darbą galiu gerai atlikti. Bet dabar tai dar nėra svarstoma“, - kalbėjo V. Pranckietis.

Pasak V. Pranckiečio, jeigu vis dėlto jis nuspręstų dalyvauti rinkimuose, Seimo pirmininko vietą turėtų užimti diplomatiškas ir priimtinas didesniam ratui žmogus.

„Nei aš kieno nors įpėdiniu tapau, nei aš norėčiau skirti kokio įpėdinio. Jeigu reikėtų įpėdinio, jis turėtų būti diplomatiškas ir priimtinas didesniam ratui žmonių“, - sakė V. Pranckietis.

Prezidento rinkimai Lietuvoje numatomi 2019 m. gegužės 12 d.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra