A. Zuokas, A. Paulauskas ir R. Žemaitaitis į rinkimus eis su muškietininkų šūkiu

Seimo nario Remigijaus Žemaitaičio, buvusio sostinės mero Artūro Zuoko ir buvusio Seimo pirmininko Artūro Paulausko vadovaujamos politinės jėgos Seimo rinkimuose dalyvaus savo darinį pavadinę „Laisvė ir teisingumas“ bei naudodami perdarytą muškietininkų šūkį.

Trečiadienį per spaudos konferenciją Seime politikai pristatė būsimos partijos pavadinimą ir šūkį.

Nutarta, kad ji vadinsis „Laisvė ir teisingumas“.

„Trumpinys būtų LT, būtent LT – viskas pagaminta ir padaryta Lietuvoje. Mes užaugome Lietuvoje, kuriame Lietuvą ir gyvename tokioje Lietuvoje, kokią šiandien sukūrėme“, – pavadinimą aiškino R. Žemaitaitis.

Į Seimo rinkimus politikai eis su šūkiu „Vienas už visus, visi už Lietuvą“.

Šis šūkis primena prancūzų rašytojo Alexandre'o Dumas (Aleksandro Diuma) romane „Trys muškietininkai“ naudotą šūkį „Vienas už visus, visi už vieną“.

„Ne veltui kalbama, kad trys muškietininkai susirinko“, – per spaudos konferenciją sakė „tvarkiečių“ lyderis R. Žemaitaitis.

„Tiek deklaracija, tiek politinės gairės, tiek formuojama rinkimų programa paremta, kad jeigu gera gyventi Lietuvoje, vadinasi, tai mūsų Lietuva. Jeigu sugebėsime sukurti gėrį joje, vadinasi, į tą Lietuvą važiuos gyventi“, – sakė jis.

Ne veltui kalbama, kad trys muškietininkai susirinko.

Naują partiją planuojama įkurti gegužę. Ji bus steigiama prie dabar veikiančios organizacijos prijungus kitas.

Parlamento rinkimuose dalyvaus jau nauja partija. Jos lyderis dar neaiškus.

Politinės jėgos kūrėjai save apibūdino kaip konservatyvius liberalus, atstovaujančius centro dešiniųjų pažiūrų rinkėjams.

„Mes laikome pagrindine vertybe individą ir individo laisvę. Aišku, kad laisvas žmogus šiandien yra tas, kuris gali kurti sėkmingą Lietuvą, tiek savo, tiek valstybės gyvenimą“, – per spaudos konferenciją tvirtino A. Zuokas.

Vardydamas partijos vertybes jis taip pat minėjo krikščionybę, tautiškumą, istorinę atmintį. Naujos partijos deklaracijoje dar nurodoma privati nuosavybė, teisės viršenybė, kt.

„Siekiame atstovauti dirbančiam ir kuriančiam Lietuvos piliečiui, būtent viduriniajai klasei, į ją orientuosis mūsų programa“, – dėstė A. Zuokas.

A. Paulauskas atkreipė dėmesį į žodį „teisingumas“ partijos pavadinime.

„Visoj savo veikloj mes sieksime, kad teisingumas taptų viena svarbiausių moralinių vertybių ir teisinės valstybės pagrindu“, – kalbėjo jis.

Praėjusių metų lapkričio 26 dieną partija „Tvarka ir teisingumas“, Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) ir judėjimas „Pirmyn, Lietuva“ pasirašė susitarimą dėl bendradarbiavimo per Seimo rinkimus.

Parlamento rinkimai vyks šių metų spalį.

A. Zuoko vadovaujama Laisvės sąjunga ir A. Paulausko judėjimas „Pirmyn, Lietuva“ šiuo metu Seime neturi atstovų. „Tvarka ir teisingumas“ savo frakciją parlamente prarado, kai iš jos pasitraukė dauguma Seimo narių. Jie įkūrė frakciją „Lietuvos gerovei“ ir dabar steigia naują partiją.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ita

Ita portretas
Trys klounai.O jie ir nesitiki patekti i seimą.Jų misija nugvelbti kažkiek balsų nuo valstiečių.Juk balsų yra tiek kiek yra,ir kažkoks kiekus jų surinktų rinkejų balsų,lb pagelbes konservatoriams,liberalams ir panasiems:(Čia tik šeškes!

ALGIS

ALGIS portretas
PIRDYLOS , JAU ATSIBODOT , VAŽIUOKIT Į KAIMUS EKOLOGIŠKŲ TUALETŲ STATYT .

AS

AS portretas
AJAJAI KOKIE SIMPATISKI NET KOKTU
VISI KOMENTARAI 21
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių