Alytaus mero žmona: supratau, kad rėksiu ar pyksiu, vyras vis tiek liks gaisravietėje

 • Teksto dydis:

Spalio viduryje kilus vienam didžiausių gaisrų Lietuvoje, po to sekusios dešimt parų buvo sunkiausios gyvenime ne tik Alytaus merui Nerijui Cesiuliui, bet ir visai jo šeimai. „Ir burbėjau, ir pykau, bet supratau, kad vyro tikrai neperkalbėsiu“, – šį pirmadienio vakarą 20 val. „Nuo...iki…“ laidoje prisipažins politiko žmona Aurelija Cesiulienė.

Per visas dešimt gaisro gesinimo parų Alytaus mero N. Cesiulio šeima jo beveik nematė. Užsiliepsnojus gaisrui, po kelių dienų politiko žmona su dviem vaikais – ketverių Ąžuolu ir beveik dvejų Liepa – išvyko pas senelius, gyvenančius aštuoniolika kilometrų nuo Alytaus.

„Iš pradžių jam kartojau, kad mums reikia tavęs namie, grįžk, reikia pailsėti, tu ir taip daug padarei. Bet supratau, kad kitaip nebus. Kad ir aš pyksiu, kad ir rėksiu, jis vis tiek darys tą, ką turi daryti. Tai palaipsniui supratau, kad mes, šeima, turim atsitraukti“, – „Nuo...iki…“ laidoje pirmadienio vakarą pasakos A. Cesiulienė.

Labai didžiuojuosi juo kaip vyru, kaip tėčiu.

„Žmona išleisdama mane į gaisrą irgi nežinojo, o jeigu grius stogas, o jeigu grius sienos, jei aš negrįšiu. Bet ji žinojo, kad manęs neperkalbės ir kitaip nebus“, – šiandien prisimena N. Cesiulis.

Pati Aurelija su vyru susiskambindavo vos kartą per dieną, visus įvykius ji akylai sekė žiūrėdama televizorių ar internete. Pasak jos, įtampa nebuvo nuslūgusi nė akimirkai.

„Labai didžiuojuosi juo kaip vyru, kaip tėčiu. Tai pavyzdys visiems, mūsų vaikams, nes jie turi nuostabų tėtį, kuris nenuvylė mūsų, kuris darė tai, ką turėjo daryti, ką prisiekė savo miestui“, – kalbės A. Cesiulienė.

Pirmas dalykas, ką N. Cesiulis padarė vos užgesinus gaisrą, išjungė telefoną, iš uošvių pasiėmė žmoną, du vaikus ir nuo visko atsiribojo savo sodyboje. Čia traukė ne tik norėdamas pasislėpti nuo aplinkinių, pagaliau skirti laiko per katastrofą apleistiems artimiesiems, bet ir dėl gydytojų diagnozuoto ūminio bronchito, kurį gydosi sodybos pirtyje.

Kaip Alytaus meras jaučiasi šiandien, ką iš tikrųjų teko patirti jam ir jo šeimai, o taip pat – istorijos apie jaunystę ir jo, kaip didžėjaus laikus – tiesiai iš mero sodybos bei gaisravietės pirmadienį 20 val. „Nuo...iki…“ laidoje per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

nuomone

nuomone portretas
Taip ir turejo daryti, o kas jei ne jis turejo pasirupinti ,gaisru ,kuris kilo ,del jo ir kitu gaisro vadovu netinkamos prieziuros.

skaitytoja

skaitytoja portretas
gal meras jaučiasi dideliu didvyriu pabuvęs gesinant gaisrą bet gąlėjo daugiau pasistengti dėl organizacinių klausimų

gyventoja

gyventoja portretas
per interviu skundžiasi kad valdžia neaprūpino kokiomis tai priemonėmis, bet juk tavo rajone viskas vyksta ar ne tu esi rajono valdžia tai gal ir tu rūpinkis ne būdamas gaisravietėje jei ko trūksta nueik ir nupirk tu respiratoriu ar atvežk vandens gal dar sakysite kad reikia pirma organizuoti viešuosius pirkimus juk savivaldybėje yra ekstremaliems atvėjams lėšų visiems tik duok visi kaltina tik kitus o kažkaip viską dengia iš valdiškų lėšų o kur savininko atsakomybė vykdė verslą o dabar jau viskuo rūpinasi valstybė kaip čia išeina gal savininką reikia bausti didžiule bauda ir dar priklausytų kalėjimas už tokią žalą žmonijai
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių