Alytaus rajono meru perrinktas konservatorius A.Vrubliauskas

Alytaus rajono meru perrinktas konservatorius A.Vrubliauskas

2011-04-14 15:27
Alytaus rajono meru perrinktas konservatorius A.Vrubliauskas
Alytaus rajono meru perrinktas konservatorius A.Vrubliauskas / Andriaus Ufarto (BFL) nuotr.

Alytaus rajono meru ketvirtadienį pirmajame naujosios savivaldybės tarybos posėdyje perrinktas iki šiol rajonui vadovavęs Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) atstovas Algirdas Vrubliauskas.

Jam mero kėdę pavyko išsaugoti sulaukus 18 rajono politikų palaikymo iš 25, nepaisant to, kad tarybos posėdžio salę prieš balsavimą paliko septyni tarybos nariai - keturi socialdemokratai ir trys valstiečiai liaudininkai.

Daugiau kandidatų į merus iškelta nebuvo.

A.Vrubliauskas pastaruoju metu rajonui vadovavo nuo 2007 metų, jis čia taip pat yra buvęs meru 1997-2003 metais.

Mero pavaduotoju taip pat 18 balsų dauguma ketvirtadienį išrinktas konservatorius Gediminas Krasauskas.

Šią savaitę susitarę dėl bendro darbo savivaldybės taryboje paskelbė susitarę 16 politikų: TS-LKD, Naujosios sąjungos atstovai ir "tvarkiečiai".

Jie teigė remsiantys smulkų ir vidutinį verslą, darbo vietų kūrimą, taikysiantys mokesčių lengvatas, ieškosiantys galimybių mažinti vandens kainą gyventojams, renovuosiantys "perspektyvių" švietimo ir kultūros įstaigų pastatus.

Koalicija taip pat žadėjo stengtis, kad mokėjimas už atliekų tvarkymą ir lengvatų tvarka būtų kuo skaidresnė, stiprinti seniūnaičių ir kaimo bendruomenių vaidmenį sprendžiant vietos gyventojų problemas, suteikti daugiau savarankiškumo seniūnams.

Jie taip pat tvirtino ketinantys savivaldybėje įdiegti elektroninio balsavimo sistemą, galimybę tarybos posėdžius stebėti internete.

Alytaus rajone daugumą - 8 iš 25 - mandatų laimėjo Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai, šešias vietas gavo Naujoji sąjunga, keturias - socialdemokratai, tris - Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga, po dvi - partija "Tvarka ir teisingumas" bei Darbo partija.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų