D. Nausėdienė vaišino maltiečių sriuba ir ragino aukoti seneliams

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė šeštadienį dalyvavo Vilniaus Katedros aikštėje vykusioje tradicinėje maltiečių rengiamoje senelių paramos akcijoje „Maltiečių sriuba“.

Pirmoji ponia vaišino susirinkusius maltiečių sriuba ir ragino žmones prisidėti prie kilnaus tikslo – aukoti vienišiems seneliams, praneša prezidentūra.

„Sudėtingų istorinių lūžių ir neeilinių išbandymų laikotarpiu nepaprastai malonu būti žmonių tarpe, kurių misija yra skleisti žmogišką šilumą, atjautą ir gėrį. Nėra gražesnio žingsnio, kaip paremti šalia esantį žmogų, dovanoti jam savo laiką, nuoširdžiai užjausti, palaikyti“, – sakė D. Nausėdienė.

Pirmosios ponios teigimu, „Maltiečių sriuba“ yra puikus pavyzdys būtent tokio visuomenę telkiančio veiksmo, kuris teikia palaimą ir imančiam, ir duodančiam. Ši akcija atspindi aktyvias pastangas spręsti pamatines visuomenės problemas, kurios nėra mažiau skaudžios dėl to, kad gal kiek rečiau sulaukia žiniasklaidos ar nuomonės formuotojų dėmesio.

„Šiuo laikotarpiu atskirtyje gyvenantiems Lietuvos žmonėms labai reikalinga mūsų pagalba. Todėl aš esu nuoširdžiai dėkinga maltiečiams už tai, kad jie nenuleisdami rankų rūpinasi kasdieniais globojamų senelių poreikiais. Noriu padėkoti ir kiekvienam prisidedančiam, kiekvienam aukojančiam, visiems neabejingiems žmonėms, jau ne kartą pastaraisiais metais įrodžiusiems, kad pilietiškumas, solidarumas ir labdarystė mums visiems nėra tušti žodžiai“, – kalbėjo pirmoji ponia.

Šiuo metu maltiečiai globoja 2800 senolių 42 šalies vietovėse. Patiems silpniausiems globojamiems senoliams yra vežamas jau paruoštas maistas, kitiems pristatomi maisto produktų lauknešėliai, o valgį padeda pagaminti lankantys savanoriai. Vien tuo neapsiribojama – maltiečiai padeda senoliams buityje, apsitarnaujant, atneša higienos reikmenų, nuperka išrašytų vaistų, pasirūpina specialistų pagalba.NAUJAUSI KOMENTARAI

Irkusas

Irkusas portretas
Labai juokingos nuotraukos ir pasakymas padėkime senjorams aukodami.. Gal Jums atsiųsti tų senelių nuotraukas, kurie gyvena kaimuose, kur keliai nėra valomi, kur paštininkai atsisako vešti pensijas ir maistą, nes neįmanoma nuvažiuoti dėl nevalyto kelio, neminint, kad tie seneliai negali nueiti į parduotuvę patys, nes arti parduotuvių ir vaistinių nėra, tuo labiau ligoninių, jei kažkas ištiktų juos.. Tai pat man įdomu, kaip mūsų valdžia mąsto, kad ragina savo šalies žmones, kurie gauna minimalų atlyginimą, kuris vos viršija tūkstantį eurų ir vos išmoka visus mokesčius ir paskutiniai pinigai lieka maistui, aukoti, bet pati valstybė negali padidinti pensijų.. Net juokinga pagalvoti, kaip valdžia prašo žmonių aukoti ir negali pati daryti kažko geresnio..

Dalintis

Dalintis portretas
Tai nereiškia pilstyti sriubą. Dalintis-visų pirma neapvaginėt savo valstybės ir jos žmonių.

Ir \\\\\.../////

Ir \\\\\...///// portretas
Š.Korėjoje?
VISI KOMENTARAI 47
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių