Europos šalys palengva vaduojasi iš COVID-19: Lietuvai atsipalaiduoti nepatariama

Valentas

Valentas portretas
kaip jūs nesuprantat kad vyriausybė gauna iš to pinigus, taip kad karantinas bus tesemas kuo ilgiau.

VOX POPULI

VOX POPULI portretas
"Nori susirgt - vaikščiok su antsnuku; antsnukis - skiriamasis sergančiojo ženklas".

pritariu

pritariu portretas
> Edmndui . Glušberečių žodis čia niekam neįdomus , eik , uliavok , ir stip kuo greičiau - švaresnis lietuvių genofondas bus ir kvailių mažiau.

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> vartotojau. Nemeluok, visos ES šalys laikėsi praktiškai vienodų PSO rekomendacijų, viskas kaip LT , tik kaukės ne privalomos, o rekomenduotinos. Latvija nuo LT skiriasi tik retu apgyvendinimo tankiu, išskyrus Rygą plynės su mažomis gyvenvietėmis, kas padėjo neplisti virusui, mažiau emigrantų ir didesnis žmonių sąmoningumo lygis.

to king

to king portretas
ysijunk euronews,com ir ten pazek naujienas,o paskui galesi cia rasineti

vartotojas

vartotojas portretas
paziurekit latviai, nei privalomai kaukes devejo, nei griezti apribojimai buvo ivesti, ir pasirode geriausiai is baltijos valstybiu. reikia galvoti savo galva, o ne ziureti kas uzsieni darosi ir pirktis is uzsienio reagentus, patys reagentai ir yra sukurti buvo, kad rastu kazkoki virusa, kuris yra pas kiekviena :)

Anonimas

Anonimas portretas
Dar reikia pratęsti karantiną vienam mėnesiui

earht king

earht king portretas
kada baigsi tu ponas veriga fokusus sukti, grižta furistai iš užsenio ir nėra ten tokio paraližiaus kaip pas mus, sūnus atvažiavo ir juokiasi sakydamas tėvai juk tie mūsų ponai nežino ka daro iš ubagu kaip tapo ponais, taip ir įsttymus savo kūrybos be konstitucijos leidimo susirinko , kieki pliškiai, nu ir pavarė, pripirko tu skuduru ant nosies pirštiniu tu guminiu kur seniau kaune inkaras gamino, ir resperatorius tikrus dėvėjo darbe už dika ar ten tokie buvo resperatoriai, tik pasižiūrėti ponams kas buvo, o dabar prisivare oi tiek kad nėra kur dėti ,juk kinams ėkonomikos kėlimas juk ten užvesisė visur o dabar mes pirmi estafete ten subėgome ir visa bruda išperkame, juk užseni niekas net nesimato kad eitu gatve skudura uždėjas, ir krautuvėse nėra to ir aikštelėse nėrasi, o baro aludese, susirinkes seniai susedes alu bokalasis geria ir anekdotus pasakoja, o čia suvaryti seniai vaikai name kaip kaleime sukišti , ir tylos baikti spiauti ir mes turime į ta durniu laiva gana mulkinti, laisv

Anonimas

Anonimas portretas
Lietuva suktybių pilna,pradedant nuo valstiečių-žaliųjų vadų,vyriausybės paskirtų ministrų ,seimūnų,ir visų kitų vadovaujančių.O mums balandžio mokesčiuose jau yra mokestis už dezinfekciją,susimokėjau,nes ji buvo atlikta.Kaukę parduotuvėje užsidedu,gaila,kad PC IKI Kaune,prie Čėčėnijos aikštės,nebuvo vienkartinių pirštinių,teko maišelius užsideti ant rankų.taigi saugokimės protingai.Jei reikia kirptis,eikit į kirpyklą-išskirtinis dėmesys,jokio šurmulio.Smagios dienos,kauniečiai.

Edmndui

Edmndui portretas
Valstieciu klapciuku zodis cia niekam neidomus . Eik pasimelsk savo Verygai , kuris nuomone apie antsnukius keite kaip kojines.

skaitytoja

skaitytoja portretas
norite sirgti tai nedėvėkite kaukių pirmyn kokie zyzlos

Savanaudžiams UAB Būsto valda veikėjams

Savanaudžiams UAB Būsto valda veikėjams portretas
Nesuprantu tokių dalykų ,kai pinigų paėmimas iš gyventojų daromas ,kaip nori ir kada nori.UAB Būsto valda vakar išpurškė laiptine ir reikalaus 26,62 eur ,kad pasmardino laiptine.Kaip ir virusas traukiasi ,o jiems matai davė nurodymą ,dezinfekcija atlikti .Tai eilinis piniginiu vienetų paėmimas ir tiek .Veryga sakė visko yra ir pakaks ,Valstybės lėšų pakaks viskam kovoje su virusu.Laiptinėje nėra sergančių ir izoliacijos žmonių,kam ta smarvė buvo purškiama nesupratom niekas.Darau išvadas pasipinigavimas ir tiek.Kai reikia neprisišauksi ,o kai nusimato lengvi pinigai nereikia kviestis.Patys valomės ir tvarkomės ir po to purškimo teko ta bruda valyti ,o kas už gėles ir duris gyventojams apmokės . Per kvaila UAB-o Būsto valda veiksmą ,betikslį teks teisme įrodinėti kad jie pažeidė mano privačia erdve ,sugadino augalus ir duris. Kas kaltas kad taip vyksta pas mus turbūt nereikia sakyti.

risikos grupė

risikos grupė portretas
Grybauskaitei - 64. Su kuo ir sveikiname.

Edmundas

Edmundas portretas
Tau idiote , reikia dėti ,, antsnukį ,, ne ant veido , o ant smegenų .

Ramass

Ramass portretas
Zurnaliste , neskelbk straipsnio kuri pasiruosei is vakaro. Statistika zaibiskai keiciasi ir Estijoje liko tik 235 sergantys asmenys. O juokingiausiai tai , kad visi mieste turejome vaikscioti su antsnukiais , bet latviai neivede sios absurdiskos tvarkos ziauriai nusluoste Verygos nosi. Tad Verygai ir Skverneliui galima rasyti riebu kuola ,kaip pazymi , ir sekanciuose rinkimuose drebti lauk is valdzios.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių