Antradienį projektą po pateikimo palaikė 85 Seimo nariai, prieš buvo 2, susilaikė 10 tautos atstovų. Sulaukę Vyriausybės išvadų, parlamentarai prie siūlomų įstatymo pataisų sugrįš rudenį.
„Šiais pakeitimais padėtume išsaugoti ir verslo, ir asmenų mokestinę reputaciją, apsidraudžiant situacijose, į kurias labai paprasta patekti. Užtenka kelių supainiotų eilučių, kelių nedidelių baudų, ir žmogus ar įmonė gali būti įtraukti į nepatikimų mokesčių mokėtojų sąrašus“, – sako vienas iš įstatymo iniciatorių V. Gapšys.
Projektu siūloma nustatyti, kad tik tuo atveju, kai už pakartotinį nusižengimą buvo skirta didesnė nei 300 eurų bauda, asmuo nebūtų laikomas patikimu mokesčių mokėtoju. Tad priėmus įstatymo pakeitimus, asmenys, padarę mažareikšmius nusižengimus, nebūtų traukiami į nepatikimų mokesčių mokėtojų sąrašus.
Naujausi komentarai