Kai kur Lietuvoje sniego danga – beveik 40 centimetrų

  • Teksto dydis:

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos (LHMT) atstovai pranešė, kad per praėjusias 24 valandas daugiausia kritulių iškrito Pietų ir Rytų Lietuvoje.

„Vis dėlto, dėl pustymo sniego danga paaugo labai netolygiai: vienur atsirado didelės sniego pusnys, kitur vėjas sniegą nupūtė. Šiandien ryte storiausia sniego danga buvo Tauragnuose (Utenos r.) – net 39 cm, Buivydžiuose (Vilniaus r.) – 35 cm, Guntauninkuose (Ignalinos r.) – 32 cm, Dūkšte (Ignalinos r.) ir Puvočiuose (Varėnos r.) – po 30 cm, Laukuvoje (Šilalės r.) ir Švenčionyse – po 29 cm. Mažiausiai sniego buvo Nidoje – 6 cm, o taip pat Centrinėje Lietuvoje – apie 11–14 cm“ – feisbuke skelbė tarnyba.

 

Pirmadienio dieną ir artimiausią naktį daugiausia snigs vakarinėje šalies dalyje, o mažiausiai – pietrytiniuose ir rytiniuose rajonuose.

 

Iš pietinio ciklono per praėjusias 24 val. gausiau pasnigo ne tik Lietuvoje, tačiau visame regione aplink mūsų šalį – Lenkijoje, Baltarusijoje, Latvijoje.

13 valandą intensyviausiai sninga vakarinėje šalies pusėje, mažiausiai – rytiniuose rajonuose (dalyje vietovių nustojo snigti arba sninga nestipriai).


Šiame straipsnyje: sniegasoraisniego storis

NAUJAUSI KOMENTARAI

Tam > Tai ... :

 Tam > Tai ... : portretas
Matai,ten tokiu nera,kaip pas mus! Ir paradai ju nevyksta. Tai neuzpuls tokie taves,kad ir kaip belauktum! Kreipkis i Arestoviciu - jis toks ir tau pades!

>Tai kaip...

>Tai kaip... portretas
Jei tie py de rai pultu, tai ten, prie sienos ir sudegtu. Orkams tik kirvis i galva, daugiau cia ju niekas nelaukia.

Kada juos ims bausti?

Kada juos ims bausti? portretas
Jei nevalyti, ir metra pasieks. Svarbu pinigelius "isisavinti"... O pavasari istirps...
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių