Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD) informuoja, jog naktį praūžęs vėjas smarkių padarinių nesukėlė.
Kaip BNS pirmadienį rytą informavo PAGD situacijų koordinavimo skyriuje, duomenų apie iškvietimus dėl vėjo padarinių nėra, taip pat nesama ir duomenų, kad gyventojams būtų dingusi elektra.
Kelininkai pirmadienio rytą perspėjo, kad dėl gūsingo vėjo pirmadienio rytą keliuose gali pasitaikyti nuvirtusių medžių ar nulūžusių šakų.
Kaip pranešė Lietuvos automobilių kelių direkcija, naktį lijo visoje šalies teritorijoje, vietomis smarkiai. Šį rytą vietomis lietus rytų Lietuvoje bei Panevėžio, Tauragės ir Klaipėdos apskrityse.
Magistralinių, krašto ir rajoninių kelių dangos šlapios, praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija.
Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną daug kur, daugiausia šiauriniuose rajonuose, palis. Pūs gūsingas vėjas, vėjo gūsiai sieks 15–20 m/s. Aukščiausia temperatūra nuo 6 iki 11 laipsnių šilumos.
Naujausi komentarai