Lietuvos kariuomenė – be gėjų

4 vėjai

4 vėjai portretas
Naujokų sveikatos tikrinimo komisija. - Ar nori tarnauti kariuomenėje? - Ne. - Kiek bus trys kart septyni? - Daug. - Tinkamas.

Viduramžiai

Viduramžiai portretas
Grįžtam į viduramžius... PSO jau seniai nebelaiko netradicinės lytinės orientacijos sutrikimu. Tik va Lietuvos kariuomenės medikų smegeninių ta naujiena dar nepasiekė...

Či

Či portretas
1.Tokius ,,karius" mūsų vaikinai tikrai užbaladotų.Po jų paradų ir kito agresyvaus lindimo prie visuomenės, jie patapo nemėgstami;2.Simonko&Ko iš to tikrai pasidarytų sau gražios reklamos.Reziume:Gejus imti į kariuomenę mūsų šalyje dar per anksti.

Simonkei

Simonkei portretas
Tau pederaste aiškiai pasakyta kvalifikuotų specialistų, dirbančių po 40 metų- esi psichinis ligonis.

BAISU

BAISU portretas
HOMOFOBAI,KAIP VISADA,DEGRADAVUSIU SMEGENINIU SUPUVE LAVONAI.

VIDAS

VIDAS portretas
Nenorintys eiti tarnauti tolygus iskrypeliui

zmogus

zmogus portretas
Taip ir galvojau, kad paprastus virukus i patrankos mesa tiks o SAVUS i armija tai neims. Gerai kai savi sedi PREZIDENTUROI IR SEIME. VALIO RUROS BROLIAI JUS KAIP IR LAIMEJOT. Pid... isgamos.

petras

petras portretas
Tie siknaskyliu bruzintojai juk labai norejo lygiu teisiu,tai stai,prasom,-visi lygus,visi Eis i armija...ar tik jie nori tos lygybes tik tada,KADA JIEMS PATOGU ,????idomu,kapagrindinis pimpalu:slifuotojas simonenka galvoja apie armija? P. s . Homoseksualu santykis labai susijes su armija, karu.. juk istumti kazkam i siknaskyle tai tarsi sovinio ikisimas I vamzdi....

sanctus

sanctus portretas
Manau, kad tas psichiatras savo grubiais atrėžimais nori išsukti savo bendraorientacininkus nuo pareigos Tevynei. Gėjų nurašyti nuo šaukimo į kariuomenę galima tik 2-viem atvejais: - jei jis įrodo savo nėštumą, - arba atneša pažymą, liudijančią jo partnerio buvimą dekretinėse (gimdymo) atostogose.

111

111 portretas
nu kas cia pasidare vel apie juos raso, kazkuria diena isijungiau lietuvos ryta tai astuoni straipsniai apie mazumas o visa kita apie putina nu uzkniso jau juodai tie spalvoti, kazkokia invazija jau pasidare, nieko svento nebeliko o mums reikia buti tolerantiskiems, eikit jus visi i rudaja.

Paskutiniam

Paskutiniam portretas
Čia kalba eina apie šauktinius, o šauktiniai ne tie kurie taip labai ir nori tarnauti. Tie kas norėjo, stojo į karo akademiją, šaulius ar savanorius.

Turi baigtis viena kartą skirstymas, ir patyčios

Turi baigtis viena kartą skirstymas, ir patyčios portretas
Turi baigtis viena kartą skirstymas, ir patyčios. Visi vienodi. Net ir galimos patyčios negali būti pagrindas neleisti norintiems tarnauti homosesualams, tiesiog turi būti užkirstas kelias visokiems skirstymams ir patyčioms pagaliau ir visiems laikams. Be to jei jau taip diskriminuojami homoseksualai ar jų tamsuulaiai bijo, diskriminacijos neliktų paprastu senovės kariūnų patikrintu būdu. Sudarant taip pat ir homoseksualių kariūnų būrius, iš norinčių tarnauti homoseksualių asmenų. Kuo blogi buvo spartiečiai ar kiti aršūs kariūnai?

Geriausi ir ištvermingiausi karių būriai buvo homoseksualiūs

Geriausi ir ištvermingiausi karių būriai buvo homoseksualiūs portretas
Senovės istorijoje daug galime rasti pavyzdžių, to, kad patys geriausi ir ištvermingiausi karių būriai buvo laikomi sudaryti tik vien iš homoseksualių kariūnų. Tai kas daroma dabar, atviras skirstymas ir diskriminavimas, tuo labiau kad įrašo apie lytinę orientaciją pase nėra ir būti negali. O čia jau skirstoma į homoseksualius ir nehomoseksualius, kai ant kaktos neparašyta tai ką didžioji dalis asmenų apie save natūralu kad slepia. Jei žmogus nori tarnauti tėvynei, jam turi būti suteikta tokia galimybė, neskirtsant ir neskaldant žmonių. Norintiems tarnauti, turi būti suteikta tokia teisę, užkertant visas diskriminacijas ir patyčias. Nes vsi yra lygūs ir tokie patys. O jei kažkas masto kad jie yra moteriški, tai didžiausiais mitas. Nieko panašaus, dauguma gan vyriški, turintys labai treniruotus kūnus ir slepiantys labiau apie savo orientaciją nei tie kurie minkštesnio būdo, šiek tiek moterioškesni, kaip ant delno matomi. Turi baigtis viena kartą skirstymas, ir patyčios. Visi vienodi. Ne

stop pederastija

stop pederastija portretas
reiketu ju ten, gal rebilituotusi i geraja puse. butu pisamas, bet visiskai kitaip nei jis prates

nu nzn

nu nzn portretas
as su pederastu bendruose dusuose praustis nenoreciau

kuo jie kitokie

kuo jie kitokie portretas
jie vyrai ir privalo ruostis gint tevyne,taps tikrais vyrais

gejams reikia tarnaut

gejams reikia tarnaut portretas
ko jie kitokie.jei musu pilieciai turi tarnaut.jie kariuomenej supras kas yra tikras gyvenimas kas yra vyras,tape tikrais vyrais gal i moteris prades ziuret.kuo jie iskirtiniai.kas tingi tarnaut sakys as gejus.tinginiams isisukimas nuo armijos.kaip patikrinsi juos.tegu sportuoja laksto po poligona.jie vyrai

Sauktinis

Sauktinis portretas
Kazkas ras jog atsakai i klausimus kaip gejua ir laisvas. Nepaeina sitaip, buvau md komisija praeit tai vienas nuo ryto aiskino kad gejus visiems aplink, bt tai kad ne velnio neuznese. Padar ta tsta sake viska surase jog atrodytu jobnutas nu ir nespejo iejas pas psihologa duru uzdaryt iskart sako zinokit as netradicines orentacijos. Nu pasnekejo pasnekejo, ir vistiek galiausiai stampas Tinkamas. Tad cia apsimesk neapsimetes uzuos pora klausimu ir nebeissivartysi tada supras. O imt i kariuomene visus kas sveiki. Nera cia ko diskriminuot, taip tai visu teises lygios o dabar matai jau ne. Neturiu as beveik nieko pries tos gejus bet blea bukit kada normalus ir pastovekit uz save ne visi ten gi bobos turi but ir vyru. Nors aisku pasiteisinimas ju. As gleznutis, maneten visi mus engs ir stumdys. Tai blyna nereikiatik atejus i kareivines rekt as esu pyda**s.

F12

F12 portretas
Surinkt visus IR visam gyvenimui i "Kiakes nugara" ir tvora aptverti. tegul ten pabando veistys ...

o

o portretas
kodel tokia isimtis tegul sukuria atskira padalini ir tarnauja ir nebus problemu juk ir generola galima surasti tos pacios pakraipos arbapadaryti

Kaunas39

Kaunas39 portretas
tegu eme pederiukus gales patrankos vamzdi drozt !!!

as

as portretas
Kas pwr diskriminacija:)?. Kaio gražu būtų žygiuojantys vyrai su uniformomis per seksualinių mažumų paradą

Prašymas

Prašymas portretas
nepravardžiuokite pederastus gėjais

Ak jo...

Ak jo... portretas
Akivaizdu, kad homoseksualų organizacija (su V. Simonko priešakyje) sureikšmindama savo "išskirtinumus" daro "bizniuką": stengiasi gauti kuo didesnį finansavimą iš savo užsieninių rėmėjų. Beje tą patį daro ir kai kurių (pirštais nerodysime) tautinių mažumų palitinės organizacijos...

iš gėų reikia sudaryti atskiras kuopas

iš gėų reikia sudaryti atskiras kuopas portretas
Nenorintys į beprasmišką armiją eiti normalūs jaunuoliai išsisukinėja įvairiai, bet nė vienas, kažkodėl, neapsimeta esąs gėjus. Juk tai išgelbėtų. Tačiau apsimesti gėjumi didesnė blogybė nei pati armija.

Tipas

Tipas portretas
tai pedikus tik ir reikia kviesti i armija.eitu subines atstate☺☺☺☺☺

kacapen uber ales

kacapen uber ales portretas
Rudžių kuopa paraližuotų ruskius, nežinotų kaip nuo jų gintis skeltanagiai...

aaa

aaa portretas
butu buve tie vyrai protingi, butu visus klausimus su "gelem" ir "savo kunu" atsake. Uzskaitytu juos kaip gejus ir nebutu reikeje eiti i kariomene...Patys kalti. ;)

nuomonė

nuomonė portretas
gydytojas psichiatras teisus,- armija yra stabiliems, sveikos psichikos vyrams, kuriais galima pasitikėti ekstremaliomis situacijomis, kad nenusišautų ar neiššaudytų kitų, O lytinės orientacijos sutrikimai paprastai eina ir su kitomis psichikos problemomis.

valerijonas

valerijonas portretas
Turi eiti butinai,Gal ten jiems proto ikres tikri vyrai.Dar galima pateisinti tuos transeksualus, kurie gime jau ne savo kune. Va tiems dar galima padeti ir oeracijas pasidaryti, nes tikrai turbut slykstu ne savame kune jaustis, bet situ iskrypeliu pateisint negalima, tegul tarnauja pedikai, gal kas juos ten ismokins kad neuostytu valerijono

jankis

jankis portretas
kokia ten kariuomenė,kai kvaila leizbė vadovauja

oho

oho portretas
kokia diskriminacija gėjų atžvilgiu. Antra vertus tur būt pusė Lietuvos jaunimo laikinai pataps gėjais, a ne???
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių