Nuo savaitės vidurio kaitra atslūgs, orai bus gaivesni

Po šilto savaitgalio orai labiau vės nuo trečiadienio ir bus daugiau būdingi lietuviškai vasarai, sako sinoptikai.

Sekmadienį orus turėtų lemti aukštesnio slėgio laukas. Vakarų Lietuvoje, taip pat pajūryje daug kur dangus bus nepastoviai ar visai mažai debesuotas, saulės čia neturėtų trūkti, bus sausa. Rytinėje pusėje ir ties sostine debesų bus daugiau, ypač iki vidurdienio, jie nenoriai sklaidysis, dangus bus apniukęs ir vietomis visgi palis, LRT radijui sakė sinoptikas Paulius Starkus. Popietę, pasak jo, lietus gali būti ir smarkesnis, griaudėti perkūnija. Tačiau bus jau ne taip karšta – temperatūra sekmadienį bus dar gana aukšta, maloni sieks daug kur 23–26 laipsnius šilumos, o kai kur dar gali sušilti ir iki 27 laipsnių.

Savaitės pradžia numatoma šilta. Pirmadienio dieną debesys kils kiek aktyviau, danguje bus daugiau kamuolinių debesų, iš kurių didesnėje šalies dalyje sulauksime trumpo lietaus, griaudės perkūnija, kurios metu galimi ir vėjo sustiprėjimai. Temperatūra įdienojus turėtų kilti gana aukštai – iki 23–28 laipsnių šilumos.

Antradienio naktį bus daugiausiai sausa, nebent nakties pradžioje gali kai kur iškristi keli lašai, o dieną tik vietomis trumpai palis, vėjas bus nestiprus, temperatūra jau kils kiek lėčiau, sušils tik iki 21–26 laipsnių.

Ryškesnis atvėsimas laukia nuo trečiadienio, sakė sinoptikas Paulius Starkus. Dienomis sulauksime ir pasitaikančio lietaus, ir temperatūros bus žemesnės. Naktys išliks gaivios – tarp 11–16 laipsnių šilumos, o dienomis temperatūra dar lėčiau kils ir bus labiau būdinga lietuviškai vasarai – tarp 18–23 laipsnių.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių