Pagalbą šeimoms teikiančiuose „Carito“ centruose – prezidento vizitas

  • Teksto dydis:

Prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė penktadienį apsilankė pagalbą šeimoms teikiančiuose Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ centruose.

Motinos ir vaiko namuose, taip pat Vaikų ir paauglių dienos centre „Vilties angelas“ pirmoji šalies pora bendravo su „Carito“ darbuotojais ir savanoriais, centruose gyvenančiomis šeimomis, buvusiais centrų auklėtiniais, pranešė Prezidentūra.

„Labai vertiname ir gerbiame nuoširdų „Carito“ rūpinimąsi tais žmonėmis, kuriems pagalbos reikia labiausiai. Šiais laikais gerumas kartais virsta deklaracijomis, kurios tampa svarbesnės už veiksmą ir turinį, tačiau jums tai tikrai nėra būdinga“, – pranešime cituojamas G. Nausėda.

Prezidentas pabrėžė, kad „Carito“ centrai nėra vienadienis ar proginis projektas, jie dirba „kantriai ir ilgus metus“.

34-ųjų „Carito“ atkūrimo Lietuvoje metinių proga organizacija kviečia visuomenę įsitraukti ir susipažinti su skirtingomis organizacijos veiklomis įvairiose vietose: labdaros valgyklose, dienos centruose, žvakių dirbtuvėse ir kitur.

Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ Motinos ir vaiko namai yra užuovėja besilaukiančioms moterims, mamoms su mažyliais, neturinčioms kur prisiglausti ar dėl įvairiausių sunkumų negalinčioms kurtis savarankiškai, patyrusioms smurtą artimoje aplinkoje.

Centras „Vilties angelas“ padeda šeimoms, susiduriančioms su įvairiais finansiniais sunkumais, smurtu, krizinėmis situacijomis, priima vaikus ir jaunuolius po pamokų.NAUJAUSI KOMENTARAI

stase

stase portretas
Ir vėl ''pakazucha''! Ir vėl banalios kalbelės!

caritas ir kontrobanda

caritas ir kontrobanda portretas
tai du neatsiejami dalykėliai

Na , va...

Na , va... portretas
Prezidentas perėjo į "Caritą "...)
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių