Pasienyje su Baltarusija nefiksuota neteisėtų migrantų

  • Teksto dydis:

Lietuvos pasienyje su Baltarusija praėjusią parą nebuvo fiksuota neteisėtų migrantų, šeštadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Latvijos pasienyje penktadienį užsieniečiai sieną neteisėtai bandė kirsti 19 kartų, Lenkijos pareigūnai į šalį ketvirtadienį neįleido 67 migrantų.

Šiemet VSAT pareigūnai neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos iš viso neleido patekti 1144 neteisėtiems migrantams. 2022 metais Lietuvos pasieniečiai apgręžė 11,2 tūkst. tokių asmenų.

Nuo 2021 metų rugpjūčio 3 dienos, kai Lietuvos pasieniečiai įgijo teisę apgręžti neteisėtus migrantus, jų iš Baltarusijos į šalį neįleista daugiau nei 20,4 tūkstančio. Dalis užsieniečių į Lietuvą patekti bandė ne vieną kartą.

VSAT teigia, kad Baltarusijos pareigūnai aktyviais veiksmais prisideda prie neteisėtos migracijos į Lietuvą ir Europos Sąjungą.

2021 metais iš Baltarusijos į Lietuvą neteisėtai atvyko beveik 4,2 tūkst. migrantų, bet, pasibaigus judėjimo apribojimams, didžioji dalis jų paliko šalį.NAUJAUSI KOMENTARAI

Jo

Jo portretas
Tai skelbkit visa statistika kiek per para suzeista zveriu is vienos ar kitos puses

Jei nera migrantu pasienyje

Jei nera migrantu pasienyje portretas
vadinasi vatnyku kariauna susirinkusi padienyje su Lietuvos Respublika.
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių