Pasikeitus tvarkaraščiui į traukinį lengva pavėluoti Pereiti į pagrindinį turinį

Pasikeitus tvarkaraščiui į traukinį lengva pavėluoti

2006-05-30 09:00

Pasikeitus tvarkaraščiui į traukinį lengva pavėluoti

Keliaujantys žmonės jau trečią dieną rizikuoja pavėluoti į traukinį. Sutinkantys svečius taip pat gali pakliūti į nepatogią situaciją ir atvykti į stotį vėliau, nei traukinys.

Tačiau šie nepatogumai yra laikini, kol žmonės apsipras, kad nuo sekmadienio nežymiai pasikeitė traukinių eismo tvarkaraštis. Tuo tarpu vis dar laukiantieji, kada traukiniai pradės kursuoti į Šilutės pusę, turi susitaikyti su faktu, jog to niekada nebebus.

Skiriasi 3-6 minutes

Greitieji traukiniai „Pajūris“ iš Klaipėdos į Vilnių nuo gegužės 28 d. išvyksta 6.45 val. (anksčiau išvykdavo 6.49 val.), „Baltija“ - 17.00 val. (anksčiau – 17.04 val.).

Iš Vilniaus į Klaipėdą „Baltija“ atvyksta 11.26 val. (seniau – 11.32 val.), „Pajūris“ – 21.41 val. ( buvo 21.44 val.).

Traukinys „Klaipėda – Radviliškis“ rytą išvyksta 7.16 val. (anksčiau – 7.20 val.). Po pietų tuo pačiu maršrutu traukinys išvyksta 15.05 val. ( anksčiau – 15.15 val.).

Nuo praėjusio sekmadienio iš Radviliškio į Klaipėdą rytą traukinys atvyksta 9.45 val. (buvo 9.54 val.), o vakare - 19.56 val. (buvo – 20.08 val.).

Naujasis traukinių grafikas galios visus metus. Traukinių eismo tvarkaraščiai kasmet koreguojami paskutinį gegužės savaitgalį.

Į Šilutę traukinių nebus

Atakuojantiems redakciją klausimais, kada gi žmonės traukiniu vėl galės važiuoti į Priekulę, Šilutę ar Pagėgius, iš AB „Lietuvos geležinkeliai“ tik liūdnos žinios.

Keleivių rūmo budėtoja Lidija Batargyna „Klaipėdai“ patvirtino, kad šis maršrutas atšauktas visam laikui. Nuo praėjusių metų rugsėjo 15 dienos uždarius šį maršrutą dėl viaduko remonto, buvo žadėta, jog po pusmečio jis vėl bus atnaujintas. Tačiau, pasak L.Batargynos, kovo 15 dieną iš Vilniaus buvo gauta telegrama, jog buvusį maršrutą nutarta panaikinti. Vargu, ar jis kada vėl veiks, nes panaikintas ne tik maršrutas, bet ir jį aptarnavusių žmonių etatai.

Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos duomenimis, „Lietuvos geležinkeliai“ iš keleivių vežimo praėjusiais metais patyrė per 100 mln. litų nuostolių.

Ši institucija prieš savaitę nusprendė dvigubai – nuo 10 centų iki 20 centų už kilometrą padidinti maksimalią „Lietuvos geležinkelių“ keleivių vežimo tarifo ribą, iki kurios įmonė galėtų branginti savo paslaugas. Kol kas tiksliai neįvardijama, nuo kada ir kiek brangs kelionės traukiniu bilietai.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų