Savivaldybėje
Politikus sveikino Kalėdų Senis
Paskutiniame šių metų savivaldybės tarybos posėdyje politikai apsvarstė beveik pusšimtį klausimų. Miesto biudžetas padidėjo dar 4,5 mln. litų.
Be klausimų ir prieštaravimų politikai nutarė, kad jiems kiekvieną mėnesį bus mokama po 300 litų, skirtų apmokėti išlaidas, susijusias su jų veikla – kanceliarijos reikmenis, pašto, telefono, transporto išlaidas. Savivaldybės biudžeto planas šiemet viršijamas, todėl pinigų buvo negailima. Anksčiau politikams buvo skiriama perpus mažesnė suma.
Kultūros skyriaus pasiūlymu buvo kiek padidintos algos kultūros įstaigų vadovams.
Politikai nutarė, kad iki 2005 m. liepos 1 d. galios senoji tvarka, gyventojams, neturintiems suvartoto vandens ir dujų apskaitos prietaisų, atsiskaitant pagal nustatytas normas.
Metų pabaigoje atsiskaitė savivaldybės tarybos Kontrolės komitetas. Nors jo pirmininkas Vigantas Žala kalbėjo, kad biudžetinėse įstaigose komitetas rado nemažai finansinės drausmės pažeidimų, tačiau tokie faktai politikų nesudomino.
Daugiau klausimų ir neaiškumų kilo politikams svarstant Turizmo ir kultūros informacijos centro įstatus. Daugeliui kliuvo įstatų projekte įrašytos veiklos rūšys, niekaip nesiderinančios su tokio centro paskirtimi.
Naujausi komentarai