Rokiškio taryba atleido moterį pražudžiusius mokyklų direktorius Pereiti į pagrindinį turinį

Rokiškio taryba atleido moterį pražudžiusius mokyklų direktorius

2017-11-30 12:08

Rokiškio rajono savivaldybės taryba ketvirtadienį iš mokyklų direktorių pareigų atleido mirtiną avariją sukėlus įtariamą Augutį Tymuką, vadovavusį Kamajų Antano Strazdo gimnazijai, ir su juo automobiliu važiavusį Jūžintų Juozo Otto Širvydo pagrindinės mokyklos direktorių Eimutį Mališauską.

Rokiškio taryba atleido moterį pražudžiusius mokyklų direktorius
Rokiškio taryba atleido moterį pražudžiusius mokyklų direktorius / wikimedia.org nuotr.

„Priėmė sprendimą. (...) Viskas priimta, atleista. Buvo A. Tymukas, atsiprašė“, – BNS po posėdžio sakė Rokiškio rajono meras Antanas Vagonis.

Abu mokyklų vadovai iš pareigų atleisti savo noru.

Įtariama, kad A. Tymukas pirmadienio vakarą neblaivus vairavo automobilį ir išvažiavęs į priešpriešinę eismo juostą mirtinai sužalojo iš sugedusio automobilio išlipusią moterį bei sužalojo jos sūnų, jis gydomas ligoninėje. Apgadintas automobilis rastas Kamajų miestelyje. Jame policijos pareigūnai rado prie vairo miegantį gimnazijos direktorių.

Nustatyta, kad automobiliu taip pat važiavo Jūžintų Juozo Otto Širvydo pagrindinės mokyklos direktorius E. Mališauskas. Jiems abiem nustatytas vidutinis 1,87 promilės girtumas.

A. Tymukui pateikti įtarimai dėl eismo įvykio sukėlimo per kurį žuvo žmogus, bejėgiškos būklės žmogaus palikimo bei automobilio vairavimo, kai nustatomas daugiau kaip pusantros promilės girtumas.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra