Seimas linksta į kompromisą: ir vykstant karui rusai bei baltarusiai galės gauti Lietuvos pilietybę?

Grįžti į straipsnį

Tai būtų klaida,

Tai būtų klaida, portretas
nei vienas iš priešiškos šalies neturi gauti LR pilietybės!Taip infiltruojami ruznaciai kurie po kurio laiko pradės žviegti kad čia juos skriaudžia ir kviestis savo kremlinio carfiurerio pagalbos .

Išeivė

Išeivė portretas
Labai liūdna , kad išeiviu vaikai gime kitoje šalyje neturi jokios galimybės gauti Lietuvos pilietybę, o čia kitos šalies pilietiečiams neturintiems lietuviškų šaknų ji suteikiama.

Anonimas

Anonimas portretas
lai neužmirštya putinui su lukašenka duot lapatniku pilietybę,

skiep

skiep portretas
tuo metu is lietuviu masiskai atimama pilietybe,jei gyvena uzsieny.Tuo pat atimamas bet koks noras grizt i tevyne.O priesams prasom,atvaziuokit,duosim leidimus gyvent,pilietybe.Suslovo planas vykdomas ypac sparciai.Vien nuo karo pradzios apie 200 tukst. rusakalbiu gavo leidimus gyvent Lietuvoj.

Blusius

Blusius portretas
Reikia ,reikia dar maža penktoji kolona Lietuvoje....

Va, kaip gražu,

Va, kaip gražu, portretas
kaZapai isteriškai suspigo ir mūsų kietoliams pautai nusmuko..

koks skirtumas

koks skirtumas portretas
jau Vilnius kaip rusija...

Pikta,pikta...

Pikta,pikta... portretas
Rusus ir baltarusus vykite atgal,jokiu Pilietybiu jie negalu gauti. Tai okupanrai,o Baltarusija yra okupantu desinioji ranka. Pilietybe privalo atgauti tik Lietuvoje gime ir tevai,seneliai lietuviai. Nes pradides kerstas,Putkinas su tankais varys i Lietuva gelbeti savu ruskiu,nes juos skriaudzia.Kodel nera nei vieno protingo del pilietybes..visi uz okupantus,baltarusus...liudnaliudna,verkti norisi.

Anonimas

Anonimas portretas
UŽTEKS PASAKYTI KIENO KRYMAS.....

Galerijos

Daugiau straipsnių