Seimo pirmininkė su E. Gudzinskaite aptars imigracijos situaciją

  • Teksto dydis:

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen ketvirtadienį su Migracijos departamento direktore Evelina Gudzinskaite aptars imigracijos situaciją.

Pasak parlamento vadovės atstovės spaudai Ilonos Petrovės, bus kalbama apie problemas, kurias kelia išaugęs imigracijos mastas.

Migracijos departamento duomenimis, šio mėnesio pradžioje Lietuvoje gyveno 224,8 tūkst. užsieniečių, iš jų apie 62,5 tūkst. buvo Baltarusijos piliečiai.

Užsieniečiai sudaro daugiau kaip 7 proc. visų Lietuvos gyventojų.

Lietuvos valstybės saugumo departamentas (VSD) yra atkreipęs dėmesį į Lietuvoje gyvenančių Baltarusijos piliečių keliamas rizikas.

VSD vasario pradžioje skelbė, kad šiuo metu didžiąją migrantų iš Baltarusijos dalį sudaro ekonominiai migrantai, tik dalis Lietuvoje gyvenančių baltarusių yra įsitraukę į įvairias opozicines veiklas.

„Tai atveria galimybes Baltarusijos žvalgybos tarnyboms plėsti savo veiklą ir išnaudoti režimui palankius asmenis prieš Lietuvos interesus“, – teigta žvalgybos komentare.NAUJAUSI KOMENTARAI

Arijas

Arijas portretas
Lauk visus svetimus, lauk kol ne vėlu.

Jonas

Jonas portretas
99% baltarusių ir rusų yra penkta kolona ir pirmai progai pasitaikius gausime peilį į nugarą.Jie negerbia valstybės kalbos kultūros papročių.

Del to

Del to portretas
Kad visur vadovauja bobos.
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių